Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

Gcam да предложите за redmi note 10 pro? Някой ползва ли доволен ли e, мнения?
Цитирай
Аксесоари
#52

На английски:
https://forum.xda-developers.com/t/gcam-...t-85551951
На руски:
https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...36&st=2280
Цитирай
#53

Привет!
Може ли някой да постне скрийншот от slow-motion режима на камерата. Интересува ме какви фреймове поддържа на 1080р и на 720р.
Цитирай
#54

Колеги,как разбирате колко часа на екран правите общо с едно зареждане?При мен като отворя настройките на батерията явно ми излиза ден за ден по колко часа правя
Цитирай
#55

Здравейте, от днес съм притежател на такъв телефон. Досегашният, от който съм много доволен, е Редми 5 плюс. Моля за съвети как най-лесно да прехвърля информацията от единия на другия. Приложенията, ако може с настойките им, съобщенията, и др.п.

Благодаря и бъдете здрави

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#56

(2021-10-22, 12:39:41)IoPetrov написа:  Здравейте, от днес съм притежател на такъв телефон. Досегашният, от който съм много доволен, е Редми 5 плюс. Моля за съвети как най-лесно да прехвърля информацията от единия на другия. Приложенията, ако може с настойките им, съобщенията, и др.п.

Благодаря и бъдете здрави

Пробвай през Mi акаунта, повечето неща ще можеш.
В момента не мога да открия по-точно да ти опиша как се правеше, но първо със сигурност трябва на старият телефон да направиш бек ъп и после на новия да го мъчиш.
Другото, с което може да пробваш е MI mover, но не помня с него какво можеше да се премества.

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на Antoan за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#57

Колеги, как решавате въпроса с липсващия диод за нотификации за пропуснати повиквания, получени съобщения, мейли и др.п.?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#58

(2021-10-24, 16:59:21)IoPetrov написа:  Колеги, как решавате въпроса с липсващия диод за нотификации за пропуснати повиквания, получени съобщения, мейли и др.п.?

Notification & Control center > Notification effect

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на Antoan за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#59

Пуснах го още в началото, дадох му Анимация, Звездна светлина, но не сработва при получаване на известия. Слагах му и другите ефекти, но нищо.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#60

(2021-10-26, 10:15:17)IoPetrov написа:  Пуснах го още в началото, дадох му Анимация, Звездна светлина, но не сработва при получаване на известия. Слагах му и другите ефекти, но нищо.

Ами при мен работеше или така изглеждаше, защото дори да нямам известия пак мигаше Big Grin може би заради някое приложение, което ми стои при известията активно...не знам, но реших да го махна да не ми хаби батерия за нищо.
Също не знам дали има значение, но съм с xiaomi.eu ром 12.5.8, но това не би трябвало да е фактор.

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
Цитирай
#61

(2021-09-03, 14:58:46)gavrail1992 написа:  Gcam да предложите за redmi note 10 pro? Някой ползва ли доволен ли e, мнения?

https://www.youtube.com/watch?v=YXUt9PVTEEI&t=124s

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#62

Интересно! Явно само аз съм разочарован от батерията. Телефонът е купен от България, със стоков ром
и MIUI 12.5.4 , случва се батерията да пада с 40% за нощ. С няма и 3 часа дисплей, със зор изкарва ден и половина. Не разбирам кое точи батерията.
Цитирай
#63

Аз също съм с 12.5.4 нямам никакъв проблем с батерията.С нормално ползване ден и половина до два.
Цитирай
#64

(2021-11-02, 16:32:10)vesyo написа:  Интересно! Явно само аз съм разочарован от батерията. Телефонът е купен от България, със стоков ром
и MIUI 12.5.4 , случва се батерията да пада с 40% за нощ. С няма и 3 часа дисплей, със зор изкарва ден и половина. Не разбирам кое точи батерията.
За насоки и настройки на батерията провери в темата Как да подобря издръжливостта на батерията?

 
Цитирай
#65

(2021-11-02, 16:32:10)vesyo написа:  Интересно! Явно само аз съм разочарован от батерията. Телефонът е купен от България, със стоков ром
и MIUI 12.5.4 , случва се батерията да пада с 40% за нощ. С няма и 3 часа дисплей, със зор изкарва ден и половина. Не разбирам кое точи батерията.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1691137

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#66

Офф, открих. Оказа се, че AOD изтощава батерията. След като го изключих телефонът издържа двойно време. Не очаквах чак толкова да влияе!
Цитирай
#67

(2021-11-06, 12:28:50)vesyo написа:  Офф, открих. Оказа се, че AOD изтощава батерията. След като го изключих телефонът издържа двойно време. Не очаквах чак толкова да влияе!

При мен е включен от самото намчало и нямам такъв проблем. Но е хубаво, че си му намерил решението.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#68

АОД при липса на събития след определено време нямаше ли опция сам да се деактивира?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#69

   
Здравейте колеги!Как да почистя този файл който ми излиза при сканиране за вируси?Натискам върху него но нищо не се случва!От известно време телефона не се оптимизира до повече от 87% и имам чувството че е заради този файл..При сканирането за вируси ми излиза удивителен на Среда за плащане
Цитирай
#70

Опитай с CCleaner да го изчистиш.

 
Цитирай
#71

А руутнат ли е,че моя е и пише същото.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#72

Не знам дали е руутнат.Като че ли и батерията пада малко по бързо сега..как да го почистя не знам.С тоя Ccleaner дали ще се оправи?
Цитирай
#73

Aко нямаш актуализация натисни върху опцията за ъпдейт и му дай Игнориране.
Същото и с по-бързото почистване на файлове.

Това не е подозрителен елемент, а препоръки.

И ще ти се вдигне оптимизацията на повече %

Под рекламата на емаг има още сигурно?
И за да ти излиза реклама, значи като цяло не си минал по настройките, за да спреш препоръките. Включително в приложението, в което си има на 1-2 места такива опции
Цитирай
#74

Колеги,нещата се оправиха!Просто е имал нужда от актуализация и сега се оптимизира до 98%.Като че ли и батерията пак се държи нормално.
Цитирай
#75

Наличен за теглене.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)