Анкета: Харесва ли ви обновеното лого на XiaoMi? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
33.33%
5
33.33%
Не
6.67%
1
6.67%
Нямам отношение по темата
60.00%
9
60.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ново ЛОГО MI
#1

Вчера стана известно ,че процесът по ребрандиране на нашата марка е започнал още през 2017. 
     Промяната на идентичността на на Xiaomi се осъществява под опеката на японския дизайнер Кеня Хара. Той също споделя, че новото лого не представлява само редизайн, а улавя духа на компанията. Дизайнът в основата си е отражение на концепцията Alive.   Разбира се всичко вече се изчислява както и при болестите така и тук, формата на логото беше обяснена и с ползването на математическата формула за супер елипса.

     Натисни ТУК за повече информация.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Позволявам си да пусна анкета, за да е по-интересно
Цитирай
#3

"Нямам отношение по темата" означава ли "Все ми е тая, стига да има евтини и качествени продукти" ?
Цитирай
#4

Нямаше да разбера, ако не беше анонсирано... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

(2021-03-31, 20:47:35)milstan написа:  "Нямам отношение по темата" означава ли "Все ми е тая, стига да има евтини и качествени продукти" ?

Да.

Както и: "Искам само да видя резултатите".
 
Идеята ми беше да няма много отговори, за да не се размаже вотът Wink
Реално на мен не ми допадна идеята да го сменят, но щом са видели смисъл и е вложено толкова  старание в смисъла на заден план, че от цял Китай наеха японец да го измисли...явно има защо. Така че остава да ги подкрепим или охулим
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • redsys
Цитирай
#6

Днес, част от нашите дизайнери се смяха на новото лого и апелираха да получат такава задача: с години да правят лого, чиито промени надали някой би забелязал, освен ако не му кажат.

Иначе, това е част от опита на Xiaomi да влезе в орбитата на премиум корпорациите, които си имат собствена корпоративна митология. С която да облъчват феновете.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#7

Пичове, разликата е впечатляваща, няма какво да се обсъжда! [Изображение: 938b263a9b175ad4a1df8a9cafef7d16.jpg]

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#8

Явно има значение дали извивките са правени просто с пергел или са изчислени преди това. Маркетинга е цяла индустрия и генерира много приходи. Ние можем да си приказваме много , НО не сме специалисти в тази наука. Всички вложени средства в проекта ще бъдат възстановени многократно. Не ,че го сравнявам с пирамидите , но преносно казано, всеки може да направи пирамида с камъни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)