Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как ви следят ?

За това колкото се може,да се ограничи google.Преминах на търсачка duckduckgo,забранил съм да ми следи и помни местоположението,ограничение на рекламите,какво то маже да се ограничи,хром не ползвам от доста години.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

Аз съм ограничил гугъл дотолкова, че при проверка нямам нищо, а когато съм във Варна и пусна мапса ме позиционира в София. Яко а? Не че се крия, не ми пука, то фашистбук има повече инфо от гуглето. Неслучайно щатите са ги резнали и с основание. Да не коментираме, че крадените технологии, ги продават само на вътрешния пазар.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Това за гугъл, някъде вече сте се съгласили да ви записват локациите, букмарковете и прочие, като сте активирали телефона за първи път и сте му инсталирали програмите. Един вид цената да имаш смартфон. Алтернативата е да ползваш телефон слушалка, алтернативен браузър, който трие всичко при затваряне и опън сорс операционна система на компютъра. Естествено без социални мрежи, щото и те шпионират, даже повече.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Френското Национално събрание (долната камара на парламента) прие нов законопроект, който позволява на полицията да следи от разстояние заподозрени лица чрез дистанционно активиране на камери, микрофони и устройства за геолокация на смартфоните и други устройства на заподозрените. Това се случва, след като страната беше изправена пред изблици на граждански вълнения след застрелването на тийнейджър от полицията.
Всички тези действия по наблюдение могат да се извършват само с разрешението на съдия, като законът не позволява тези мерки да се прилагат спрямо журналисти, адвокати и други лица с „чувствителни професии“. Такива мерки се разрешават само в конкретни случаи и се налагат за срок до 6 месеца – проследяването на геолокацията се прилага само за заподозрени в престъпления, наказуеми с най-малко 5 години лишаване от свобода. Законопроектът вече е приет от Сената (горната камара на парламента), но преди да влезе в сила трябва да бъде одобрен от Националното събрание.

Източник

Huawei P30
Цитирай

В днешния свят, където технологиите се развиват непрекъснато, е по-важно от всякога да сте наясно как се проследява личната ви информация. Вашето Android устройство не е изключение и то събира изненадващо количество данни за вас.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Неее,не ме притеснява факта че ме следят,а по скоро когато ми правят по един или друг начин проблеми който не са ми по възможностите да се преборя с тях.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)