Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Плащане с Galaxy Watch?
#1

Ме знам къде да я пусна тая тема, за това тук, понеже съм с S21...
Някой плаща ли с часовника си?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да му смениш CSC на държава, в която има официално samsung pay.
ДИректно с БГ карта няма да стане, може да пробваш с Curve.
Цитирай
#3

Горе долу както е обяснил колегата. Аз го направих съвсем скоро и от няколко дни плащам с часовника. Много е удобно. За целта трябва да се смени региона на часовника с такъв, който поддържа SPay. Примерно Англия. Трябва ти карта Curve. Но там е малко по-сложно. Ако имаш стара регистрация в Curve и имаш издадена карта от тях, мисля че ще стане. Но, ако нямаш тогава идва сложното. Трябва ти карта на Curve, която да е с английски bin, примерно (с български няма да стане). За целта трябва при регистрацията в Curve да вкараш английски адрес и картата да пристигне там. Ако имаш познати в Англия, ще стане лесно. При мен как стана - аз използвах адреса на превозвач, в моя случай GGBG. Но, малко след мен колега от форума е пробвал същия адрес и не е станало. Дали защото го е направил много скоро след мен или не могат да се дублират адреси - не знам. Дали някой преди мен е вкарал адреса на превозвача - също не знам. Може да се пробвам и с Германски адрес, за да дойде картата на Curve с германски bin, от скоро SPay се поддържа и там. Но дали ще стане също не знам, тъй като от съвсем скоро и те го ползват и не знам, дали някой е пробвал.
Цитирай
#4

Намерих в нета инструкции как много лесно да се смени региона с една команда, но за да сработи трябваше да върна по-стара версия на софтуера на часовника. Избрах usa.
С карта на револют няма ли да стане?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#5

Мисля, че с револют не става, такъв спомен имам...
Цитирай
#6

Не става да, пробвах сега ...

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#7

Ако регистрирате кръв в UK , след време ще ви поискат потвърждение - сметка за вода , ток или газ. Така че давайте адреса на приятели които наистина живеят там!
Цитирай
#8

Ох то става егати схемата. Револют зареждам през УниКредит, от там от револют зареждам curve... Ама какво да се прави като нямаме друга опция. Поръчах карта на curve на адрес в uk на роднини. Стигнах до момента да я добавя в samsung pay където ми иска верификация със смс, ама нещо не ми изпраща кода.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#9

Реално още не можеш да ползваш кърв , трябва да получиш физическата и да платиш един път с нея и пин. Аз писах на съпорта и ми активираха картата преди да дойде физическата , пробвай и ти така.
Цитирай
#10

Активирах я през самото приложение. Там имаше опция да я активирам като ми искаше последните 4 цифри от номера на картата, които ги видях в приложението. Добави се успешно вече в samsung pay, остава само да пробвам да платя Big Grin

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#11

Браво , същия мач го играх преди година. После само харчене........!
Цитирай
#12

Аз обаче трябваше да върна 4.0.0.4 версия на софтуера за да сменя региона и с една команда и май вече не получавам ОТА ъпдейти...

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)