Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Lite 4G/5G - Лични впечатления и коментари

(2022-08-02, 12:06:30)nakata1972 написа:  Здравейте мисля да закупя Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE. Някой който го има, би ли казал дали загрява много, защото чух такова мнение от приятел.
А и още един въпрос. По ваше мнение, кой от двата телефона - Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE или Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G е по добър и защо.
Имам същият телефон - бих казал, че не загрява.
При нормална работа не загрява изобщо.
Грее, но в рамките на нормалното при зареждане, същото е положението и при ползването му за навигация с Google Maps, но тогава е на стъклото и го огрява и слънцето.
В останалите случаи няма загряване.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Грее яко при видео разговори през мобилна мрежа.
Чак изкарва съобщение че е прегрял.
За този клас телефон, толкова. Отделно,че рамката му е пластмасова, а металната също отвежда топлината.
При нормална употреба не създава ядове.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Аз също се двоумях между тези два телефона.Беше за дъщеря ми и при преглед на място в магазин на xiaomi,изборът бе ми 11 ,може би най красивия телефон на марката.Избрахме го в розово.Грее съвсем нормално,не повече от моя mi 10 ultra.Батерита държи много,макар малкия капацитет на хартия.Камерата е много добра за цената си.Има преходник за 3.5 мм жак в кутията.Има слот за сд.Но според мен това е повече дамски телефон.Аз лично бих взел ноте 11.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kuulman за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте колеги,
Имам познат, който е с Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Преди няколко месеца беше "намокрил" повечко телефона и оттогава спряха да му работят Proximity sensor както и Gyroscope. Всичко друго работи нормално. Пробвахме да калибрираме gyroscope от "скритото" CIT меню, но без положителен резултат.
В момента чакаме да изтече времето, за да отключим Bootloader-a и да пробваме чрез fastboot да префлашнем софта. Най-вероятно ще се окаже, че е хардуерен проблем и ще трябва да се носи в сервиз. Кой сервиз бихте препоръчали за гр. София?
Поздрави!
Цитирай

Имам телефончето от около година. Към момента работи безпроблемно. Използвам го с минимално натоварване- социални мрежи, имейл,  месинджъри и браузър..чат пат някоя снимка. Единствения дразнещ донякъде проблем е, че откакто елиминирах навигационните бутони и го управлявам с жестове не мога да заключвам екрана. Преди ставаше с натискане и задържане върху стрелката долу в дясно, а сега понеже липсва от дисплея изключването е невъзможно. Двойното почукване работи за събуждане на дисплея, но не и за изключване..  имам съмнения в дълговечността на бутона със сензора за пръстов отпечатък и за това предпочитам да не го ползвам. Някакво решение?
Цитирай

(2022-09-09, 10:56:45)ericos написа:  Някакво решение?

В Миуи винаги е имало софтуерно бутонче 1х1 за заключване на екрана.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • suffer, valentyno
Цитирай

Ако под софтуерен бутон имаш предвид триъгълничето долу вдясно, за връщане стъпка назад, вече го няма, понеже избрах управление с жестове и махнах трите бутончета на navigation bar-a. В настройките пише, че double tap отключване/заключване функционира само при използване на стоковата тема, но при мен сработва само събуждането на екрана. Продължително натискане на back бутона вършеше тази работа,  но го махнах.. визуално са ми дразнещи,  отделно при новите лопати е неудобно да ги натискаш с палец ниско долу
Цитирай

За това бутонче става въпрос. Вади се като "иконка".[Изображение: dbf18339a7e5fead828e5d47379bcc3e.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • fenato
Цитирай

Благодаря, в краен случай и това е някакво решение Доста време ползвах телефони на Самсунг с Nova Launcher и този интерфейс ми е страшно объркан. Всички говорят какви възможности за персонализация дава, но до момента се сблъсквам само с ограниченията му 🙂
Цитирай

Здравейте,
От няколко дни като сърфирам в нета започнаха едни трептения на самият сайт.Няма значение в кой сайт съм.Моля за някакви идеи какво да направя...Не,че е болка за умиране, но е дразнещо...
Цитирай

Рестарт опита ли
Цитирай

(2022-10-12, 12:13:32)suffer написа:  Рестарт опита ли

Да,за съжаление проблема остава
Цитирай

(2022-10-12, 11:28:33)Vakata77 написа:  Здравейте,
От няколко дни като сърфирам в нета започнаха едни трептения на самият сайт.Няма значение в кой сайт съм.Моля за някакви идеи какво да направя...Не,че е болка за умиране, но е дразнещо...

Това се появи и при мен основно в Хрома така стана след последния ъпдейт за сигурност на телефона.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi Watch S1 Active 
Цитирай

Сега като се замисля и при мен е така.Ше чакам освен новият ъпдейт
Махнах Хром-а и сложих Мозила.Проблема за сега изчезна
Цитирай

Здравейте хора и Честита Нова Година! Моля помогнете! Имам Mi 11 Lite 5G, който е заключен с ми акаунт и не мога да го отключа по стандартния метод в id.mi.com въвеждам цялата информация която искат и все ми пращат смс че информацията е непълна. Вече се отказах по този метод, реших с програмата unlock tool тази която става за всички марки телефони, но не знам от къде да я изтегля. Ако някой знае ще е хубаво да направи тема по този въпрос. Благодаря!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2023-01-04, 20:44:26)Mi11 Lite 5G написа:  Здравейте хора и Честита Нова Година! Моля помогнете! Имам Mi 11 Lite 5G, който е заключен с ми акаунт и не мога да го отключа по стандартния метод в id.mi.com въвеждам цялата информация която искат и все ми пращат смс че информацията е непълна. Вече се отказах по този метод, реших с програмата unlock tool тази която става за всички марки телефони, но не знам от къде да я изтегля. Ако някой знае ще е хубаво да направи тема по този въпрос. Благодаря!

Пробвай това: https://xiaomiadvices.com/download-mi-ac...ification/
Цитирай

Някой пробвал ли хо е вече?[Изображение: 0176c5761394f60ce782f1c9cd62e0cc.jpg]

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-01-30, 21:53:46)xplod написа:  Някой пробвал ли хо е вече?[Изображение: 0176c5761394f60ce782f1c9cd62e0cc.jpg]

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Аз го нямам още,какъв регион си колега?
И да добавя съм с Ми 11 Лайт 5г
Цитирай

Бързо се качи. За сега работи пъргаво.[Изображение: 00baa5689d9ecd495f041524a4cfae31.jpg]

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай

@Vakata77 за нашите 11 lite 5G май още няма глобал.
Цитирай

(2023-02-03, 12:33:40)nzim написа:  @Vakata77 за нашите 11 lite 5G май още няма глобал.

Въпроса е дали ще има изобщо?
Цитирай

Има https://miuirom.org/ru/phones/xiaomi-11-lite-5g-ne
[-] 1 потребител изказва благодарност на geleto74 за това мнение:
  • icho
Цитирай

(2023-02-03, 12:48:39)geleto74 написа:  Има  https://miuirom.org/ru/phones/xiaomi-11-lite-5g-ne

Благодаря,но тук виждам другата версия -NE
Цитирай

Да моя грешка 13.0.9.0 е последният за вашите модели
[-] 1 потребител изказва благодарност на geleto74 за това мнение:
  • Vakata77
Цитирай

(2023-02-03, 13:23:26)geleto74 написа:  Да моя грешка 13.0.9.0 е последният за вашите модели
Аз съм с 13.08.0 така ,че ще имам още една явно Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)