Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клониране на програма за обработка на снимки
#1

Здравейте. Тъй като моя телефон е на сервиз и ползвам стария апарат на приятелка.
Тя използва две платени приложения за обработка на снимки, които си е платила.
Това са FaceApp и Motionleap. Моята приятелка също иска да ги ползва. Има ли възможност да клонирам приложенията от Samsung на Samsung и да ги използва и на нейния телефон без да се абонираме. Не беше евтино едното, върти ми се по 10-15лв на месец. Абомамента е платен за година.В приложенията не се влиза с вход и парола, разгледах ги. Дали има някакъв начин?
Цитирай
Аксесоари
#2

Платените приложения са към акаунта на който ги  е платил,без значение кой телефон ще използваш,примерно си купуваш нов телефон и имаш платено приложение на стария,след логване със същия акаунт можеш да си инсталираш платеното приложение отново.Иначе с това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US аз ползвам про версия която беше безплатна,провери да не е все още,с него може да се клонират приложения и да се прехвърлят после на друг телефон,но не знам за другия дали ще е безплатно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Just
Цитирай
#3

Ясно. Тя сега е с друг телефон и си ги ползва. Помислих, че го плаща наново, а то било с гугъл акаунтаSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)