Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Няма от какво да се притесняваш, че си въвеждаш картата. Тя остава в Samsung профила ти и няма да бъде злоупотребено с нея.
Цитирай
Аксесоари

Така е, няма страшно. Плащането минава през самсунг, а не е директен превод към производителя на циферблата.
Аз съм си накупил доста от самсунг стора. Получуваш си и ел. фактура за плащането, остава ти и в историята на пкупките- ако си вземеш след време по-нов модел самсунг пак можеш да си го качиш този цифер и на него.
Цитирай

Благодаря за отговорите, ще помисля ?

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай

Има безброй сайтове и телеграм групи с безплатни легални фейса. Просто разработчиците пускат ежедневно купони за платените. Аз лично събрах около 200 и то само, които на мен са ми харесали. Другите съм ги подминавал.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Добре, два пъти въвеждам данни от картата и йок нищо не излиза. Трябва време да мине ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай

И аз така разсъждавам за в момента като @nanobanano ,освен ако иска или си има човек като хоби да подкрепя тук таме някой developer също не е лошо като идея,оценявам го, но пък и една супа не става от тия циферблати.Ако знам че ще ползвам даден циферблат визуално и с екстрите който ми допадат дълго време ,не виждам проблем да си го платя но все нещо им липсва или визуално не ми харесват или екстрите им малко или ...!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Идеята с покупката е ясна. Ама нали търсим винаги тънката лайсна... Ето как е при мен. Ползвам кракната версия на приложението facer - на телефона и от там си свалям премиум фейсове безплатно. Иначе за проблема с картата нямам идея.
[Изображение: 9cc78abe79af87265207e880ea327f5e.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен регистрирането на картата за плащане не се получи, предполагам заради Хуавей телефона и рестрикциите или
е от зад апаратното устройство.

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай

Не е от задапаратното у-во. На телефони без GMS не се активира SPay.
Цитирай

(2021-06-24, 14:17:23)pnnlv написа:  Не е от задапаратното у-во. На телефони без GMS не се активира SPay.

Ясно мерси ?

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай

Някой има ли за продажба жълта и оранжева каишка (тези от алиекспрес, копие на оригиналните) за Galaxy Watch 46mm? Че не ми се чакат 2 месеца, а в ОЛХ цените са абсурдни по 12-15лв.
Цитирай

Някой ползва ли часовника с huawei телефон? Интересува ме дали работи с последните ъпдейти на емуи12, че в началото не се свързваше изобщо с телефона и се наложи да се върна на емуи11.
Цитирай

(2022-09-10, 09:30:44)mario_gangstera написа:  Някой ползва ли часовника с huawei телефон? Интересува ме дали работи с последните ъпдейти на емуи12, че в началото не се свързваше изобщо с телефона и се наложи да се върна на емуи11.

Работи си нормално , няма грижи. И SPay работи вече.
Цитирай

Има нова актуализация на часовника.
Цитирай

Мда, и аз четох статия, че са пуснали ъпдейт, въпреки че часовника няма поддръжка от 2 години.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)