Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Благодаря за подробния отговор Smile
2 пълни дни не е много, но е съвсем друго от това да не може да изкара от 100% в 7 сутринта и в 18 ч. да е умрял.
Проблемът с кожата не е от каишката(а и съм с оригиналната), защото е точно в центъра на гърба на часовника, т.е. там където е сензорът.
Благодаря, ще пробвам да форматирам да видя какво ще стане. Иначе в кое меню е настройката на гласовите уведомления по време на тренировка? Аз си мислех, че всичко съм разцъкала, но може да съм пропуснала.
Цитирай
Аксесоари

Това с прогарянето на кожата не е нещо необичайно, има доста такива случай със смарчасовници, затова и според мен няма смисъл да се мери пулс непрестанно.
Цитирай

(2021-01-25, 16:55:14)Dowper написа:  Това с прогарянето на кожата не е нещо необичайно, има доста такива случай със смарчасовници, затова и според мен няма смисъл да се мери пулс непрестанно.

Аз пък го чувам за първи път. Нямах си на идея, че е възможно. 

Относно ЕКГ и кръвното, изглежда ще го получим официално, следващия месец  Big Grin Не мога да повярвам просто.. Според divna.tech, приложението ще е достъпно постепенно след 4 февруари в доста държави, включително и България. Според nixanbal, при нас ще е налично на 22 февруари. 

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

(2021-01-25, 16:55:14)Ами за това махнах постоянното мерене, но ще видим дали ще има резултат. Като го слагах на другата ръка, също имах зачервяване, но не чак до степен на изгаряне. Аз също не бях чувала за прегряване, докато не ми обясниха от Самсунг и настина го пише в характеристиката, но не и че може да причини изгаряне на кожата. Като казвам изгаряне, наистина имам предвид изгаряне - по-леко е от изгаряне с цигара напр., но си има белег. Не съм писала във форум отдавна и ми се вижда трудна задача прикачването на снимка, иначе щях да ви покажа. Dowper написа:  Това с прогарянето на кожата не е нещо необичайно, има доста такива случай със смарчасовници, затова и според мен няма смисъл да се мери пулс непрестанно.
Цитирай

Хубава работа... Но наполовина свършена. Днес пристигна актуализацията, която се очакваше да активира измерването на кръвно налягане и ЕКГ в България. Изглежда обаче все още нямат сертификатите и за двете приложения и пак трябва да се ползва моднатата версия на телефона.

 Galaxy Watch Active 2 вече официално може да мери кръвно и ЕКГ в България… почти …

[Изображение: divna.tech-galaxy-watch-active-update-ecg.jpg]

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

В понеделник (22.02.2021г) ще бъде официално отключен Google Health Monitor за България. Чак тогава ще може да се ползва ЕКГ и кръвно налягане.
Цитирай

Кръвното го ставете може да чака...а в тоя голям списък на подобрения нещо за оптимизация на батерията пише ли?
И това за 3-ката ли е или за оригиналният галакси, че се умешаха нещо темите
Цитирай

Със сигурност има актуализация за Watch Active 2. Аз лично, от батерията не мога да се оплача. Ползвам го с изключен AOD, измерване на пулс на всеки 10 мин, тъмни циферблати, коригирал съм и от кои приложения да ми показва съобщения и карам два дена и половина. За мен това е повече от добре защото на предишните ми 3 Wear OS часовника ги зареждах всеки ден, а начина на използване не се е променял никога.
Цитирай

С моето ползване кара ден Sad
Всяка сутрин го зареждам около 1час Sad
Бих го зареждал през нощта, но за сега ми е интересно да измерва фазите на съня.

А за нетърпеливите : инсталирал съм си и тея 2-а APP-a и с тях може да се мери кръвно налягане както и екг-то, е,! Angel 
има и по нова версия 1.8 който има интерес на лична мога да му я пратя

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Tizen 5.5 идва и за оригиналния Galaxy Watch и Watch active
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-47976.php

The new features in question are support for AR Emoji and Bitmoji, images appear on your notifications, voice guidance for cycling and running, continuous scrolling screenshots and guidance over Bluetooth-connected headphones. Of course, other stability and performance improvements are also at hand.
Цитирай

Вече е наличен Smile
Цитирай

След инсталация на новия Tizen 5.5 на Galaxy Watch изчезна уиджета за броене на етажите. Преди време изчезна и на Samsung Health приложението в телефоните. При вас така ли е?

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

WhatsAPP при телефониране умният часовник ми съобщава че телефонирам. Smile Ха де
Имали начин да се изключи ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-03-22, 15:22:45)pab написа:  След инсталация на новия Tizen 5.5 на Galaxy Watch изчезна уиджета за броене на етажите. Преди време изчезна и на Samsung Health приложението в телефоните. При вас така ли е?

Много неща се промениха след последния ъпдейт... Липсват споменатите от Вас неща. Преди имаше и функция за измерване на кислорода в кръвта, но сега и нея я няма. Цялата визия се промени и не бих казала, че е към по-добро...
[-] 1 потребител изказва благодарност на lilliya_petrova за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

(2021-03-22, 15:22:45)pab написа:  След инсталация на новия Tizen 5.5 на Galaxy Watch изчезна уиджета за броене на етажите. Преди време изчезна и на Samsung Health приложението в телефоните. При вас така ли е?

.png 773928-a69e1bd3b9c61e34108582b85b3ac028.png Размер: 34.31 KB  Сваляния: 386
.png 773929-cfdf5d803e494c1de33ea66430a00e58.png Размер: 8.74 KB  Сваляния: 378

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-03-31, 12:09:58)lilliya_petrova написа:  Много неща се промениха след последния ъпдейт... Липсват споменатите от Вас неща. Преди имаше и функция за измерване на кислорода в кръвта, но сега и нея я няма. Цялата визия се промени и не бих казала, че е към по-добро...

Само Galaxy Watch 3 и Galaxy Watch Active поддържат измерване на кислорода в кръвта, от които само на Galaxy Watch 3 е активирана тази възможност.

В приложението Samsung Health все още фигурира възможността да въвеждате ръчно, автоматично от часовника или с по-стара S или Note серия, които също разполагат със сензор за измерване на кислорода в кръвта.
Цитирай

Някой има ли проблем с виждането на снимки от чатове на часовника? Последният ъпдейт уж щялп да ги показва, но на 46 мм не ги виждам. Приятелката ми е с 42мм и ги вижда понякога. Някакви идеи?

Lenovo A536
Цитирай
Exclamation 

Здравейте от известно време не ми отчита пулса и стреса. Пробвах с нулиране но не се оправи. Някой има ли идея от какво може да е.  Не е изпускан. Актуализиран е.

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

Има си такава хубава тема за модела, защо нова?

А мигат ли отдолу в зелено сензорите за пулс ( то от тях е и стреса)
Ако не мигат може да са дали фира
Цитирай

(2021-04-05, 18:16:28)rumo написа:  Има си такава хубава тема за модела, защо нова?

А мигат ли отдолу в зелено сензорите за пулс ( то от тях е и стреса)
Ако не мигат може да са дали фира

Мигат да. Това е странното а за темата не съм я видял съжалявам.

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

Здравейте, някой има ли проблем, да не му работи алтиметъра и барометъра?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

(2021-06-10, 21:40:01)ivokomandos написа:  Здравейте, някой има ли проблем, да не му работи алтиметъра и барометъра?

Аз моя часовник пет пъти го давах на сервиз заради този проблем и сега пак е там, и чакам решение за замяна или възстановяване на парите.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2021-06-11, 06:55:26)pab написа:  Аз моя часовник пет пъти го давах на сервиз заради този проблем и сега пак е там, и чакам решение за замяна или възстановяване на парите.

Лошото е, че аз докато се наканя да го занеса, му изтече гаранцията, какво са му сменяли до сега и по колко време работеше?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

Сменяха дънната платка със сензорите. Първия път смениха и батерията. Работеше различно(1-3 месеца) и пак дефектираше. В началото влизах с нрго в морето и си мислех дали не е от това, но последните пъти дори не съм го мокрил. Явно тези сензори са му проблемни.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Привет,
И аз съм вече със samsung galaxy watch 46.
Преди ползвах ксиаоми амазфит стратос.
Самсунгът определено е крачка напред.
Днес разглеждах циферблати от стора и
харесах един, който е платен ~2лв.
Та проблемът не е сумата а това, че не ми
се споделя инфо от виза картата по интернет.
Има ли начин да се байпасне плащането.
Мерси, на който се отзове

Става въпрос за спечелилият преди години
първо място:

MbM-Aileron 2 Gold by John Morga

Снимка : https://miro.medium.com/max/2000/1*UtjYl...QXJ6-A.gif

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)