Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 6 ще използва чип на Google
#51

Вероятно Pixel 6 и Pixel 6 Pro ще са смартфони с най-голямата изпъкнала част на камерата.

Pixel 6
[Изображение: ed51033fe132.jpg][Изображение: 9a7c7c92798d.jpg]

Pixel 6 Pro
[Изображение: 76fcc25b06dd.jpg][Изображение: 85b67416730d.jpg]

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Губейки един от потенциалните си клиенти, Qualcomm не са доволни от факта, че Google са се отказали от Snapdragon в полза на Tensor.

[Изображение: da8e5377a61e.png]
Източник

 
Цитирай
#53

Samsung и те наблягат на Ексиноси, като следват нови модели с AMD
Медиатек и те ще правят процесори с AMD
Надвиснали са облаци над продажбите на SD
Това ще изостри конкуренцията и ще виждаме все по-често добри процесори в средния клас
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#54

Дано да е толкова добър, колкото го изкарват. Да не стане много шум за нищо. ?

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#55

Tensor = Exynos = Грижим се за максималната си печалба.
Цитирай
#56

Както и за по-дълга поддръжка на устройствата си - също.

 
Цитирай
#57

По-дълга поддръжка за сметка на част от парите спестени от чипа.
Както не бих взел Самсунг с ексинос така и Пикселите с тенсор - ексинос отпадат за мен.
Цитирай
#58

Нека изчакаме да видим какво ще направят с AMD
Може пък участието на AMD да промени пазара
Нищо не се знае
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#59

@NoMaD по-изпъкнала от на 11 ултра? :O
Цитирай
#60

Pixel 6, изглежда много добре, като дизайн също и като характеристики.
Андроид 12 също изглежда много красиво.
Единствения модел с който бих заменил Sony, към момента.
Относно смешните спорове за процесори, то дори и SD 865 има лагвания, 888 грее като печка.
Стига да върви нормално телефонът макар и с леки лагвания, но да не грее, като печка за 600евро е много добър!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diido0 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#61

За няколко дни до презентацията Google Pixel 6 и Pixel 6 Pro се появи в 4K. По снимките може да се прецени как ще изглеждат новите смартфони в реалния живот - това ще бъдат доста големи устройства.
[Изображение: 969323a63e41.jpg]
Pixel 6 ще бъде на разположение в зелено, розово и черно, и пиксел 6 Pro - в бяло, черно и цвят праскова. Базовият модел ще има плосък екран и доста широки рамки, докато Pro версията ще е с извит дисплей отстрани. По-скъпата модификация ще ни предложи  камера с перископен обектив, а Pixel 6 ще има само широкоъгълна и ултра-широкоъгълна камера.
Ключовите особености  на новите модели: функцията Magic Eraser, която ви позволява да премахвате ненужни обекти от снимката, Live Translate превежда текст, глас, съобщения и картини в реално време без интернет връзка. Освен това собствениците на смартфони ще имат достъп до определен "Център за сигурност" - секция от менюто, откъдето можете да управлявате пароли, разрешения и като цяло всички данни, свързани с тяхната поверителност.
Приемането на предварителни поръчки за Pixel 6 и Pixel 6 Pro в Европа започва в деня на обявяването, 19 октомври, и ще продължи до 27 октомври. Продажбите ще започнат на 28 октомври на цена от 650 евро, като на преордер в Европа може да се разчита и на бонус - слушалки.

 
Цитирай
#62

От Google залагат много на Pixel 6 и Pixel 6 Pro, тъй като са поръчани 7 милиона устройства от новото поколение. Т. е. два пъти повече отколкото през миналата година. Освен това компанията поръча и 5 милиона Pixel 5a. За сравнение, за цялата миналата година Google продаде само 3,7 милиона от устройствата си, а в най-добрата си година (2019 г.), компанията продаде около 7 милиона смартфона.

[Изображение: fe417df67434.jpg]     [Изображение: 4b599a913587.jpg]
Източник

 
Цитирай
#63

Първо представяне.

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#64

Чакаме пълните ревюта . Тези орязаните не ми трябват . Искам да разбера колко кара батерията , как са камерите , как е Андроид 12 и тем подобни . Такива само за външен вид не ме интересуват . Иначе фактът , че ще има ъпдейти за 5 години е нещо много добро . За андроид средата е направо невиждано . Дано това накара другите брандове да поддържат устройствата си до 4 години . Говорим софтуерно а не само месечна кръпка за сигурност !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#65

Pixel 6 все пак идва с три години ъпдейти на Android


Толкова за годините Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на profile7 за това мнение:
  • Dowper, rikob
Цитирай
#66

(2021-10-19, 23:38:42)mitko.stefanov написа:  Иначе фактът , че ще има ъпдейти за 5 години е нещо много добро . За андроид средата е направо невиждано.
Има Андроид устройства (не телефони), поддържани повече от 5 години... Инак, за телефоните би било супер, ако ги поддържат 3-4 години (според мен е оптимален срок, но маркетинговите отдели на фирмите производителки няма да се съгласят с мен )...
Цитирай
#67

(2021-10-20, 12:15:36)profile7 написа:  Pixel 6 все пак идва с три години ъпдейти на Android


Толкова за  годините Big Grin
Супер дупер чип Tensor(ексинос) 100 години ъпдейти и накрая......  Tooth 

п.п. Така се прави реклама и печалба.
Цитирай
#68

И накрая пак е 3 години . Извинявам се ама дори Самсунг със Снапдрагон чип обещава 3 години . Жалка работа . Кога ще се научат тези , че на хората не им се купува телефон на всеки 2-3 години (примерно) . Уж техен чип и тем подобни а накрая ... Голяма реклама и накрая нищо . Иначе пикселите изглеждат добра по-добре и доста по-модерни . Трябва да видим как се представят батерията и камерата . Може би до няколко дни или седмица би трябвало да има и пълни ревюта (най-вероятно когато започнат да ги шипват официално до клиентите си което беше краят на октомври) .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#69

(2021-10-20, 14:35:32)mitko.stefanov написа:  Кога ще се научат тези , че на хората не им се купува телефон на всеки 2-3 години (примерно).
Най-вероятно, когато хората спрат да си купуват телефони на всеки 2-3 години, че дори и всяка година, но и тогава не е сигурно...
Цитирай
#70

Интересно ми е да чуя "честни" ревюта. Телефоните изглеждат много добре (според мен). До колкото разбрах ембаргото за ревюта пада другия понеделник.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#71

(2021-10-20, 17:13:41)Martin_VN написа:  Интересно ми е да чуя "честни" ревюта. Телефоните изглеждат много добре (според мен). До колкото разбрах ембаргото за ревюта пада другия понеделник.
Еми нещо като в gmsarena . Поне там никога не са ме разочаровали откъм пълни ревюта . Детайлни ревюта и като цяло много информация . То на външен вид всеки телефон е хубав . Важното е как ще се държи като всекидневен телефон и колко ще изкара тази 4600 батерия . Дано с Android 12 оптимизацията да е добра .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • Martin_VN
Цитирай
#72

Трябваше и на Про версията да е с такива рамки, като на обикновената 6ца,много мраза телефон без рамка, а калво да говорим за извит дисплей.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#73

(2021-10-20, 23:58:30)johnterry7 написа:  Трябваше и на Про версията да е с такива рамки, като на обикновената 6ца,много мраза телефон без рамка, а калво да говорим за извит дисплей.
Съгласен съм ама изглежда по-премиум и по-добре нали ? Аз лично никога не съм харесвал извитите дисплеи и никога няма да ги харесвам . Като почнем от протекторите , та стигнем чак до непрактичността откъм работа . Мене ме дразни само като гледам клипче и нещата да ми се "разливат" по извитите ъгли ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#74

Дам, точно така. Аз същи така обичам и отгоре и отдолу да има разстояние, а не 99% да е екран

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#75

За повече мнения за устройствата на реални потребители на 4PDA:
Google Pixel 6
Google Pixel 6 Pro

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)