Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A71 Липсващи известия за пропуснати повиквания
#1

Здравейте приятели! Имам проблем с известията за пропуснати повиквания след обновлението до Ансроид 11. Пропуснатите повиквания не ми се показват на Always on дисплея ,нито работи звуковото напомняне ,което съм пуснала! Някой има ли подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен се случи същото след актуализацията при А51. Влизате в настойки, известия, давате да ви се покажат всички приложения, намирате телефон, след което изключете всички известия (дори да са включени), след което ги включете! Обърнете внимание дали извстието за показване на заключен екран за приложението телефон е активирано. След това е желателно да рестартирате телефона! При мен това имаше ефект и всичко си работи Smile
Цитирай
#3

(2021-04-06, 12:42:45)danchostz написа:  При мен се случи същото след актуализацията при А51. Влизате в настойки, известия, давате да ви се покажат всички приложения, намирате телефон, след което изключете всички известия (дори да са включени), след което ги включете! Обърнете внимание дали извстието за показване на заключен екран за приложението телефон е активирано. След това е желателно да рестартирате телефона! При мен това имаше ефект и всичко си работи Smile

Много благодаря,ще пробвам! Дано да има ефект!
Цитирай
#4

(2021-04-06, 12:42:45)danchostz написа:  При мен се случи същото след актуализацията при А51. Влизате в настойки, известия, давате да ви се покажат всички приложения, намирате телефон, след което изключете всички известия (дори да са включени), след което ги включете! Обърнете внимание дали извстието за показване на заключен екран за приложението телефон е активирано. След това е желателно да рестартирате телефона! При мен това имаше ефект и всичко си работи Smile

Аз също го установих този проблем с известията. Пробвах Вашата препоръка, но известията на "телефон" са активирани по подразбиране и не ми позволява да ги спра и пусна отново.

Samsung Galaxy A71, Huawei Y7
Цитирай
#5

(2021-04-06, 12:42:45)danchostz написа:  При мен се случи същото след актуализацията при А51. Влизате в настойки, известия, давате да ви се покажат всички приложения, намирате телефон, след което изключете всички известия (дори да са включени), след което ги включете! Обърнете внимание дали извстието за показване на заключен екран за приложението телефон е активирано. След това е желателно да рестартирате телефона! При мен това имаше ефект и всичко си работи Smile

Аз питах поддръжката на Samsung и ми изпратиха инструкция за решаване на проблема, но още не съм пробвал - екранна снимка - https://prikachi.net/image/ON2rm

Samsung Galaxy A71, Huawei Y7
Цитирай
#6

Във връзка с предният ми пост относно проблема с пропуснатите повиквания и препоръката от поддръжката Ви информирам, че пробвах стъпките, които ми препоръчаха, но ефект няма. Единствено не съм махал акаунтите при зануляване на настройките, а ги занулих без тази стъпка. Започвам да се убеждавам, че проблема е със самият ъпдейт и просто трябва да си го оправят със следващ.

Тествах малко и установих, че ако имам пропуснато до минута, две след заключване ми го показва, но след това не. Ако отключа и заключа без да отварям регистъра, т.е. пропуснатото си стои невидяно и заключа после си се вижда на заключен екран, дори и да има следващо, като ги натрупва, но се виждат. Всякакви други известия имам, само не и пропуснато първо повикване, няколко минути след заключване на екрана, остава да чакаме за решаване на проблема с корекция на ъдейт ако изобщо го оправят.

Samsung Galaxy A71, Huawei Y7
Цитирай
#7

Ние при Huewei P30 имахме подобен проблем,напиши в търсачката батерия оптимизиране-всички приложения и търси приложения свързани с телефон  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1611036
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)