Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с функция на камерата на Редми Ноут 9 Про
#1

Здравейте ,
имам проблем с камерата на редми ноут 9 про или по - точно само когато е в режим "документи" не успява да запише снимката и съответно не стига до момента дето трябва да се ограничи рамката.
Телефонът го имам сравнително отскоро няколко месеца но със сигурност тази функция работеше и съм снимал с нея.От настройките на андройда за камера му дадох да възстанови настройките по подразбиране , а след това и от самото приложение му дадох да изчисти кеша и всички данни.Телефона е рестртиран след всяка от тези процедури  , във настройките на самото приложение "камера" няма отказани разрешения , всичко каквото е искало му е дадено.Крайният ефект е същият във всички останали режими (клип , снимка , портрет , ..) няма проблем когато мине в режим "документи" само издава звук като при снимка , но снимка не успява да запише.
Предполагам , че специално режимът "документи" може би стартира някакво подприложение на което без да искам съм отказал достъп до нещо.Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели Smile .
Цитирай
Аксесоари
#2

скоро да си ъпдейтвал телефона до друга версия? Може да е бъг просто и ако можеш в повечето случаи препоръчват връщане на заводските или казано резет. Може да се пробваш с гугълското приложение ако има налично и работи.
Цитирай
#3

В момента телефона е със версия на MIUI : MIUI-V12.0.2.0 , със която си беше още като нов на самото MIUI нова версия не съм ъпдейтвал имаше само някакъв секюрити ъпдейт "Android Security Patch" .Не съм 100% сигурен но мисля , че след този ъпдеит камерата си работеше и в режим "документи".За фабричните настройки знам , че е добре да се връщат при по сериозни ъпдейти , но понеже не се е ъпдейтвал до сега с нещо по съществено не съм го връщал.А и не ми се искаше да връщам фабрични ако не се налага наистина понеже имам доста приложения (няколко имеила , банкиране , браузъри и др.) който имат по специфични настройки и се синхронизират и ще ми отнеме 1 - 2 дни после наново да ги настроя както искам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)