Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектор подобен на фабричния за S20+ - от къде?
#1

От къде да намеря протектор подобен на фабричната лепенка? Не искам хидро, нано и всякакъв друг тип стъкло - 6-ти месец си карам с фабричната лепенка но вече е надрано доста. Искам просто нов найлонов протектор от същия тип но се чудя от къде да го поръчам - дайте ми насоки , тъй като намирам из сайтовете само нано, хидро, обикновено стъкло, 5D и не знам си какви още но не и прост найлин.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има оригинални на самсунг. Тридесетина четиридесет лева струват. Ама трябва да се постави перфектно.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Откъде да поръчам, не ги намирам в Experience Store онлайн или аз не ги виждам нещо, че там доста неща има...
Цитирай
#4

(2021-04-06, 22:11:16)Ivanov_1994 написа:  Откъде да поръчам, не ги намирам в Experience Store онлайн или аз не ги виждам нещо, че там доста неща има...

В Дъ Мол ги поставят и аз там слагах струва 30лв и ги лепят с машина

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#5

В Бургас съм. Няма ли вариант да ми го доставят, някакви контакти от къде да намеря?
Или къде може в Бургас?
Цитирай
#6

За Бургас нямам представа.

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#7

Ще дадеш 40 лв за лепенка,така ли?Тази лепенка ще предпази дисплея от надраскване,а при изпускане?
Цитирай
#8

(2021-04-07, 10:15:51)Samssung S6 Edge написа:  Ще дадеш 40 лв за лепенка,така ли?Тази лепенка ще предпази дисплея от надраскване,а при изпускане?

А вие какво предлагате?
Цитирай
#9

Да си залепите стъклен протектор.

Варианти много, от нискокачествен с лепило по ръбовете, през някакъв UV протектор и до :
1. http://nillkin.org/smartphones-accessori...-3d-ds-max
2. https://www.whitestonedome.com/collectio...-protector

p.s. като от значение е и кейса, с който се ползва. Ако обхваща много от телефона - ще разлепя протектора.
Цитирай
#10

(2021-04-07, 00:06:10)spensa написа:  В Дъ Мол ги поставят и аз там слагах струва 30лв и ги лепят с машина
Нямат вече ходих миналия месец и казаха че чакат само някакво стъкло но кога ще дойде не се знае ако знаеш някъде другаде казвай

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2021-04-07, 10:52:41)dika написа:  А вие какво предлагате?

Предлагам закалено стъкло...надеждно и практично.Ако трябва на UV изпечено.
Но лепенка за 40 лв е несериозно просто.Дори и 4 лв да е...при изпускане по дисплей какво се случва?
Парите са си ваши все пак.
Цитирай
#12

Някой хора като мен не понасят стъклени протектори.
За мен това е най грозното нещо на земята.
Любими са ми Hydrogel филмите. Ако е залепен добре изглежда все едно си без протектор.

Та искам да кажа,че всеки си има мнение по въпроса.
Ти си човек дето си слага кейсове, стъклени протектори и се надява като си изпусне телефона да е ОК.
Аз съм човек който си носи телефона без кейс, с hydrogel филм. Защото без филма ме дразнят драскотините които се получават.
Гледам да не си изпускам телефона, а ако го счупя или ще го оправя или ще си купя друг.

Други хора не им пука и за дребните драскотини и си ползват телефоните без кейс и без протектор.

Всеки както му е удобно, но да караш някой на сила да си купува стъклен протектор ми се струва глупаво.

Има и хора като мен които не си изпускат телефоните. Не съм сигурен кога последно съм изпускал телефон, но е било преди повече от 3 години и да телефона тогава беше със кейс.

Забелязал съм,че хората които ползват стъклени протектори и всякакъв тип кейсове, като теб, са много по склонни да си изпуснат телефоните защото се чувстват сигурни как нищо няма да им стане, а тези които ги носят без нищо имат едно на ум и просто не ги изпускат Stolt

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#13

Това не е телевизор в хола за да "не се изпуска".Както и да е.Тогава когато най-неочакваш,че ще го изпуснеш ти го изпускаш.Предпочитам закалено стъкло за 20 лв пред дисплей за 400 лв.
Цитирай
#14

Ти да, но аз не.
Затова написах,че всеки си има мнение по въпроса, ако човека иска мек протектор да си вземе мек протектор.

За да не съм off най добре от AliExpress ако не ти се чака тук има доста магазинчета за телефони, но ще трябва да се поразходиш.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#15

Бе добре е да има протектор, никога не знаеш, какво може да стане. И по-добре по-скъп, а не от 3, 4лв., защото няма да е толкова ефективен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Избора си е личен - бих дал 40 лв. за лепенка и не ми пречи. Само, че явно такава няма.

Ами ще карам без протектор и ще се доверя на Gorilla Glass.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • NikolaiSS
Цитирай
#17

Има ли да де чупи...моя шеф беше сложил стъклен на телефона си, падна по лице и аномалия, протектора здрав, а дисплея на сол. Племенничката оня ден пръсна и стъкления протектор и дисплея, така че е до късмет. Аз също предпочитам фабрично фолио пред стъклен протектор.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • martoo, NaniG, OGIER
Цитирай
#18

(2021-04-08, 16:49:25)Ivanov_1994 написа:  Ами ще карам без протектор и ще се доверя на Gorilla Glass.

Gorilla Morilla - драска се Wink
Цитирай
#19

(2021-04-08, 17:31:17)vovalinder написа:  Има ли да де чупи...моя шеф беше сложил стъклен на телефона си, падна по лице и аномалия, протектора здрав, а дисплея на сол. Племенничката оня ден пръсна и стъкления протектор и дисплея, така че е до късмет. Аз също предпочитам фабрично фолио пред стъклен протектор.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

То е ясно че като падне и се удари пряко дисплея че спасение няма...тези стъкла за просто срещу микро драскотинки,които неминуемо се появяват с използването или от някоя по дебела драскотина която ще бъдеш принуден да зяпаш през повечето време. При продажба също ще ти намали цената доста.
Цитирай
#20

Аз съм на принципа....като дойде време за смяната на оригиналната слюда, значи е време да сменя телефона.
С последните 4 телефона баш така се получава

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#21

Фабричния протектор изкара 6 месеца вече но вече е прекалено надран и се вижда не само под определена светлина а и на цъкнат екран, отделно в краищата почнаха да стават едни малки балончета и аз не знам от какво и просто го махнах. Засега ще си карам без протектор и ще се доверя на Gorilla-та. Може би стана една идея по-чувствителен или на мен така ми се стори не знам но стъклото е супер красиво и като цяло модела за това го взех - пълни ми очите дори повече от Ultra-та (която също ме кефи но ми идва леко дебела...). 3-ти ден съм без протектор и засега не забелязвам никакви недостатъци.

Стъкла , хидро, нано и т.н. не искам да слагам - единственото, което бих сложил беше отново тази лепенка но след като няма вариант в момента ще си карам така.
Цитирай
#22

Аз за моя s10 plus бях купил оригинално фолио от технополис Стара Загора до мола. Щом за него имаше трябва да има и за тези модели

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#23

Питах в Технополис. Пак същите истории - стъкларии и хидро.
Цитирай
#24

Да не се чува стъкло и други глупости. По добре без. Особено онези с отвора за пръст. Отвратително.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#25

В София има магазин в който се продават качествени материали за телефони, но от там може да се пазарува само с фирма. Има приятел който ми купи протектори които са фолио, аз също не искам да слагам никакви стъкла и глупости, защото много бързо се разлепят и дисплея губи много чувствителност. Живея в Търговище и в целия град никой не иска да ми залипи фолиото заради извития диспеплей, никой не се наема, направо съм се взел в чудо, как е цял град никой не може да ми залипи едно фолио, всички искат стъкла да лепят,  викам им наврете си ги в .... тея стъкла. Лошото е че от доста време карам без никакво фолио и стъклото вече взе да се драска като го погледнеш на светлината, горила глас 9 не знам си какво не се драскало, няма такива неща!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)