Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение или асистент за гласово набиране..
#1

Здравейте, има ли някакво приложение или асистент за гласово набиране, което да работи адекватно от рода на Сири? Преди времем ползвах Сири и нямах никакви проблеми с избирането на целия указател - най много 1-2 грешки за 40-50 обаждания. Дадох шанс няколко дни на гугълския, но нещо не се разбирам с него и проблема не е в произношението, а в своеволията, които предприема. Моля за помощ, че ми е много важно и ако няма решение, ще се наложи да взема нисък модел айфон, за да комуникирам докато карам.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефонът има собствена функция за гласово набиране на контакти, пробвал ли си я: "Accessibility features / Voice control / Quick Calling". Менюто ми е на англ, извинявам се.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#3

Благодаря! Тази функция работи добре, но изисква волюм даум бутон за да тръгне. Няма как да го симулирам от блутуут комуникатора, това е проблема. Иначе от самия комуникатор има бутон за Сири и самсунг асистант, чрез който активирам и функцията на гугъл. Ще се разровя по подробно.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#4

Подозирах, че има изискване апарата да не се държи в ръка... Smile Не съм навътре, но трябва да има начин от блутут да се активира гласово набиране. Дано се включи някой запознат колега, темата е интересна.

@Sokolchev ???

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#5

Проблема на гугълския асистент е, че е много.. така да кажа широко скроен и е склонен да търси из целия нет по всевъзможни ключови думи. Този оригиналния, работи безупречно, защото явно търси само в указателя и дори да е леко сбъркано произношението, винаги предполага правилния резултат. Но за сега не успявам да го накарам да заработи от комуникатора и мисля, че няма да стане.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#6

(2021-04-07, 09:57:36)alexbg67 написа:  Подозирах, че има изискване апарата да не се държи в ръка... Smile Не съм навътре, но трябва да има начин от блутут да се активира гласово набиране. Дано се включи някой запознат колега, темата е интересна.

@Sokolchev ???
тук не мога да помогна, не ползвам тези услуги

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#7

Окакто писах темата, вече имам над 1500км с гугъл асистента и съм много доволен. Е, наложи се да сменя имената на някой и друг контакт, които многи ги бъркаше асистента, но вече се разбираме чудесно и работи перфектно. Даже и навигацията активирам гласово и слушам завой по завой, красота.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)