Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сваляне на PC снимки от Mi Account
#1

Ситуацията е следната, преди няколко дена откраднаха на малката Xiaomi Redmi Note 9, преглътнахме го че няма да се намери. Сега влизам в акаунта и на Xiaomi и искам да сваля всички снимки на компа за да ги прехвърля на новият телефон но не виждам никъде икона за сваляне.
Някой има ли идея как да сваля всички снимки на компа.
Цитирай
Аксесоари
#2

Чукаш на снимката и горе в дясно има стрелкичка за сваляне.
Директно на телефона не могат ли да се възстановят от Mi облака? Аз отдавна не съм го ползвал, но би трябвало да стане.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

(2021-04-07, 20:27:01)milstan написа:  Чукаш на снимката и горе в дясно има стрелкичка за сваляне.
Директно на телефона не могат ли да се възстановят от Mi облака? Аз отдавна не съм го ползвал, но би трябвало да стане.

Това го видях колега, но дъщеря ми има 12 папки с над 4 000 снимки...здраво цъкане ще падне. Интересува ме има ли вариант някакъв бекъп или групово сваляне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cloc за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

В телефона в настройки > резервно копие и нулиране има "Възстановяване от MiCloud" . Повече не мога да кажа, защото не ползвам MI акаунта.

TWO: To Restore The Backup from Cloud

Log in to your Mi account on the handset.
Go to Settings.
Tap Mi Account>Mi Cloud>Restore from Backup.
Select the backup file you want to restore and tap Restore using this backup.
Restoring backups will now be applied on the handset.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

offtopic
има и друго - ако в акаунта е активирано НАМЕРИ УСТРОЙСТВОТО и не е изхвърлена картата, лесно може да се локализира къде е телефонът. Пак от облака, Find device
Цитирай
#6

(2021-04-08, 18:23:55)k-2 написа:  offtopic
има и друго - ако в акаунта е активирано НАМЕРИ УСТРОЙСТВОТО и не е изхвърлена картата, лесно може да се локализира къде е телефонът. Пак от облака, Find device

Телефона веднага беше изключен и три дена не се включваше, а от акаунта в Гугъл последно показваше Кауфланд където е била и дъщеря ми.
Цитирай
#7

(2021-04-08, 20:53:47)cloc написа:  Телефона веднага беше изключен и три дена не се включваше, а от акаунта в Гугъл последно показваше Кауфланд където е била и дъщеря ми.

ако картата е изхвърлена, мисля че почти няма начин след резетването му(а предполагам че такъв ще има) да се използва отново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)