Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3 ще бъде с HarmonyOS, ще има и eSIM
#1

[Изображение: huawei-watch-gt-2-pro-2083505.jpg]


Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно , в момента съм се насочил към GT2 , дали да не взема да зачакам... Точно другия месец мислех да взимам GT2 модела.. на около 280лв е в момента...

И дали ще има GT3 , или това го замества , ако някой има информация , моля да сподели. Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#3

Това вероятно ще е новият GT3, но може да е с друго име, за да се подчертае, че е с HaрmonyOS. Едва ли ще произвеждат нови часвоници с LiteOS - ще е крачка назад. По-скоро ще предлагат устройства, които ще работят с HarmonyOS. Идеята им е да предложат екосистема, в която всички устройства "общуват" на един език - HarmonyOS. В тази връзка няма логика да предлагат и устройства, задвижвани от LiteOS - операционната система на GT2. 

Тук обясняват каква виизя имат за бъдещето:  “…Ако смарт часовникът ви засече, че сте заспали, осветлението в стаята автоматично ще се изключи и климатикът ще настрои температурата за по-приятен и здравословен сън. За потребителя преживяването ще бъде все едно разполага с интелигентен помощник у дома. Спортни уреди, свърани към носимо устройство, ще играят ролята на ваш личен треньор, като ви дават научно-обосновани съвети и подробен анализ на данните от тренировките в реално време.”

Друг е въпросът кога новият часовник ще се предлага глобално и колко ще струва. Вероятно в пъти повече от цената, която сега ще платиш за GT2.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#4

Интересно , определено няма да е 279лв , както в момента е GT2.. Най вероятно 400 и отгоре... Но съм склонен да зачакам.
Кога се очаква официалната презентация на часовника , ако има такава.. Надявам се да има.. Уж пишат май месец.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#5

Май месец е по думите на блогър в weibo - а от Huawei все още не са казали нищо по въпроса... Това, че готвят такъв модел се знае още от конференцията за разработчици (септ. 2020), тук там излизаше и някой лек теч, но без конкретика.

Поради дефицита на компоненти се забавя презентирането на серията P50. Може вместо нея да предложат часвоника, но би следвало и да има повече течове. А май е скоро Smile Ще разберем Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#6

Huawei Watch 3 - ще бъде представен на 2 юни 2021г. Ще бъде с HarmonyOS, eSIM - както очаквахме. Ще прави монторинг на дишането и телесната температура, но няма да измерва кръвното налягане. Информацията е потвърдена с официален тийзър и думите на главния оперативен директор на HUAWEI Ha Gang.

[Изображение: iOKcnz1u2WoqqefkD71z1lGrtEA13z0.jpg]

Ангажират се да пуснат джаджа, вероятно часовник, който измерв аи кръвното налягане - до края на година. Вероятно с Mate серията. Изглежда е нужно още време, за да напаснат HarmonyOS за работа със сензорите. Или това ще е екстра за GT серията.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Dowper, gamerz7, solo5
Цитирай
#7

Снимки от промо материали - изтекли в Weibo - разкриват нов дизайн на очакваните Huawei Watch 3 и Huawei Watch 3 Pro.

За смарт часовник на Huawei, задвижван от HarmonyOS се около конференцията за разработчици през септември 2020г. Имаше и изтекли вида с работещи циферблати. Във времето спорадично изтичаха още детайли, но не и информация за дизайна. А той изглежда ще бъде доста различен от познатото.

Новите смарт чсовници Huawei Watch 3 и Huawei Watch 3 Pro ще бъдат изработени от премиум материали (сапфир, неръждаема стомана, кожа) с класически кръгъл корпус и два бутона, единият от които горе - предполага и натискане и завъртане:

[Изображение: huawei-watch-3-leaked-render-img-3.jpg]

Виждат се и част от уиджетите, които ще са достъпни с новия интерфейс - за часа и датата, за времето, информация за възпроизвежданата на музика и иконата на гласовия асистент Celia.

[Изображение: huawei-watch-3-leaked-render-img-2.jpg]

В българска facebook група бе споделена информация за цената, на която ще се предлагат смарт часовниците – от порядъка на 800-900 лв.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#8

С тази цена убиха коча с лопатата
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#9

Все още са само спекулации, но съвсем скоро ще разберем Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

Като нищо може да стартират на тази цена и след 2-3 месеца да паднат до около 500-550лв
Часовниците на Huawei се обезценяват сравнително бързо, което ги прави и атрактивни.
На цена от около 800-900лв ще са непродаваеми според мен
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#11

WTF ?! , Никакъв шанс да са на тази цена , стига , то най скъпия часовник на Apple е около 870лв....
До сега най скъпия модел GT2 pro , си беше около 580лв.. А нормалния - non pro около 300лв.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#12

Като гледам сегашната цена на galaxy watch 3 titan не ми се вижда чак толкова много.... но ще видим какво може
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#13

Видео с часовника и кръглия бутон https://www.facebook.com/watch/?v=2815096328754338

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

(2021-05-30, 19:39:12)divna написа:  Видео с часовника и кръглия бутон https://www.facebook.com/watch/?v=2815096328754338
Ииии-басии водомера !! , Само на мен ли ми се струва огромен ?!  Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#15

Първо имаше слухове, че ще е само 48мм, после, че ще има 2 размера - 42мм и 46мм. Да допуснем, че китайската ръчичка е мъничка, а часовникът е големият Lol .

Аз съм с много, много тънки и китки - и повечето дори малки часовници ми стоят адски нелепо. Сега уж единия от новите на Samsung ще е 40 мм - ще го пробвам, но не храня големи надежди. А и мисля да изчакам до догодина за сензора за захарта.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#16

(2021-05-30, 20:14:04)divna написа:  Първо имаше слухове, че ще е само 48мм, после, че ще има 2 размера - 42мм и 46мм. Да допуснем, че китайската ръчичка е мъничка, а часовникът е големият Lol .

Аз съм с много, много тънки и китки - и повечето дори малки часовници ми стоят адски нелепо. Сега уж единия от новите на Samsung ще е 40 мм - ще го пробвам, но не храня големи надежди. А и мисля да изчакам до догодина за сензора за захарта.

Всъщност , съдейки по --- >
Уж е 46мм , то тогава 48мм ще е перфектно , защото този уач 2 го има една приятелка и , и пасва добре. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#17

(2021-05-30, 19:39:12)divna написа:  Видео с часовника и кръглия бутон https://www.facebook.com/watch/?v=2815096328754338

Съвет: Избягвай линкове към фейсбук, защото има хора, котио нямат акаунт
Фейсбук се взеха за много важни и крият адреса на споделените видеа, но всички ги има и в youtube
[-] 3 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • Gosho223, master89q, milss
Цитирай
#18

Ранно ревю

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#19

На мен лично Huawei GT 2 Pro ми допада повече от тоя
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#20

Изкушава ме сензора за телесна температура, но максималния 5 дневен живот на батерията ме възпира сравнявайки го със 17-18 дневния на сегашния ми часовник.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Супер е , нормалния ми харесва , но като гледам дори non-pro версията ще е около 800лв...
Значи Pro- към 1000лв сигурно.... много са за един часовник , то по скъп от apple.. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#22

(2021-06-02, 18:05:39)tonus написа:  Изкушава ме сензора за телесна температура, но максималния 5 дневен живот на батерията  ме възпира сравнявайки го със 17-18 дневния на сегашния ми часовник.

Едва ли този сензор ще отчита коректно телесната температура, като отчитам мястото на часовника където телесната температура винаги е по-малка от температурата на челото и под мишницата на човек.
Цитирай
#23

Днес в olx видях чисто нов GT2 Pro за 350лв
Иначе стандартно се намира за 400лв
Не виждам как ще продават на повече от 500лв тройката
Цитирай
#24

(2021-06-02, 19:40:00)solo5 написа:  Днес в olx видях чисто нов GT2 Pro за 350лв
Иначе стандартно се намира за 400лв
Не виждам как ще продават на повече от 500лв тройката

В UK , гледах цени от 350 паунда за нормалния и 400 паунда за Pro... Иии-бахтии часовника.... Тая цена просто няма шанс за един часовник на Huawei..

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#25

Информация за двата часовника от Huawei - Huawei Watch 3 и Watch 3 Pro – смарт часовници с мощност на смартфон

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • solo5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)