Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3 ще бъде с HarmonyOS, ще има и eSIM

Незряла операционна система малко ли е? Защото на мен не ми се вижда малко. Това, че феновете ще го преглътнат е ясно, това, че ще се развие също - едва ли някой се съмнява, но пък най-добрия часовник на този етап ... Big Grin Big Grin Big Grin  Относно дизайна какво не е ясно - красив е - в това спор няма, просто е огромен и аргументът , че пасвал отлично на китката е смешен.

Да бяха казали, че е с красив дизайн и часовник от бъдещето, с концепция, в която има потенциал - щях да се съглася на 100%  Stolt  Какво общо имат Самсунг тука. Двете компании развиват отделни екосистеми и устройствата им са без аналог в рамките на конкретната екосистемата.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Sho Gun
Цитирай
Аксесоари

Работи почти перфектно с Huawei Mate 40 Pro. Само Wallet ми липсва, но за съжаление го няма май в цяла Европа.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • divna
Цитирай

Постепенно ще добавят всичко необходимо, а от догодина и Harmony за старите телефони. Още малко търпение Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2021-08-24, 10:19:12)divna написа:  Незряла операционна система малко ли е? Защото на мен не ми се вижда малко. Това, че феновете ще го преглътнат е ясно, това, че ще се развие също - едва ли някой се съмнява, но пък най-добрия часовник на този етап ... Big Grin Big Grin Big Grin  Относно дизайна какво не е ясно - красив е - в това спор няма, просто е огромен и аргументът , че пасвал отлично на китката е смешен.

Да бяха казали, че е с красив дизайн и часовник от бъдещето, с концепция, в която има потенциал - щях да се съглася на 100%  Stolt  Какво общо имат Самсунг тука. Двете компании развиват отделни екосистеми и устройствата им са без аналог в рамките на конкретната екосистемата.

Това,че феновете на Самсунг не могат да преглътнат ,че има и по-добри неща от техните е общото.......

" просто е огромен и аргументът , че пасвал отлично на китката е смешен." - 19-ки джанти на Опел Корса не пасват също отлично,но на БМВ,Мерцедес или Ауди си е по-така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Без да се заяждам, ама е достатъчно да погледнеш темата за часовника в нашия форум и ще видиш, че определено не се харесва много на този етап, явно ти не можеш да го преглътнеш. Rolleyes Като цяло безсмислено спорите, часовника се подобрява с всеки ъпдейт и ще става все по-добър, което е нормално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • divna
Цитирай

Не, часовника като желязо е много добър, но хармонито е тотал щета, не знам как го слагат или ще слагат на телефон. Аз съм с последното хармони 2.0.179,което дойде в неделя. Уж щяха да оправят уиджета за времето, а той по зле стана, сега заспива и трябва да рестартираш фейса за да се обнови. Когато е в ултра икономичен режим пък температурата си работи, но не показва иконката за времето. Луда работа. Основния циферблат , Griddy, който като замисъл е мн добър, пък ту показва деня от седмицата, ту не го показва. Въпреки, че всичко заспива, часовника харчи по 6% батерия вечер, без изобщо да го пипаш. Smile В ултра икономичен режим пък отиват 2% на вечер. Вярно имам активиран есим, ама той не работи при блутут връзка.
Друг проблем е зареждането, наистина той съществува още от GT2Pro, наличен е с пълна сила и при новите галакси уочове,но си е проблем. Та при безжичното зареждане часовника прегрява и спира зареждането, докато не изстине. Така няколко десетки пъти. Няма лошо, ама времето за зареждане отива към 3 часа.450 мач(при мен) се зареждат от 21% до 100 за 2 ч 45 мин?
Та такива дребни на пръв поглед неща много дразнят, поне мен, При телефоните ще е още по голяма трагедия.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • divna, TNTKZ
Цитирай

Да се чуди човек, при GT2pro всичко е почти перфектно, батерия, зареждане и т.н. Аз заради мижавата батерия отказах Галакси уоч 4 класик

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Да при GT2Pro всичко бе перфектно, виж сега и тук нещата не са идеално зле, друг часовник поддържащ официално есим(само при А1) и с 5 дни(уоч3про) автономия няма на пазара. А есима е много блага екстра, която елиминира всички други недостатъци на часовника. Лично за мен extra SIM е уникална екстраSmile , едно че часовника с нея  ти става изцяло автономен, друго, че поддържа до три устройства едновременно т. е. можеш да си вържеш и таблет. Всичко това срещу 1 лв месечно(само за voice) и 4 лв за voice  и data.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • divna
Цитирай

@felipeполучи ли новия ъпдейт за серията Watch 3? Голям е - добавя възпроизвеждане на музика офлайн, управление с жестове,  повече функции в режим Ultra-long Battery Life и персонализирани видео циферблати. Стараят се много! Но е нужно време наистина. Детски болести на прохождаща система.

[Изображение: Watch-3-Series-HarmonyOs-Software-Update-2.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Да, да със 179 съм вече,от онзи ден... тъкмо се сетих да нахраня и ъпдейтите. На Gt2Pro бяха по 7-8 мб, сваляха се на телефона и от там по блутут до часовника и почваше ъпдейта, за 4-5 мин всичко. Тук на Watch 3 са по 250 мб и се свалят по wi fi на часовника и тогава започва ъпдейта, цялото действие сваляне и ъпдейт отнема половин час и 20% батерия Smile Smile Кво толкова има в 250 мб ъпдейт на часовник не се знае Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • divna
Цитирай

Не ползвам часовника, но гледам и не само тук негативни коментари - колко бил скъп, как работи harmony, живот батерия и т. н. Гледам алтернативата на самсунг - над 700 лв., катастрофа като живот на батерията, операционната не е лау, на вид не бих казал, че въобще е по добър! Така че нз защо е тоя хейт към серията на huawei?
Цитирай

(2021-08-28, 11:35:09)juventusarl написа:  Не ползвам часовника, но гледам и не само тук негативни коментари - колко бил скъп, как работи harmony, живот батерия и т. н. Гледам алтернативата на самсунг - над 700 лв., катастрофа като живот на батерията, операционната не е лау, на вид не бих казал, че въобще е по добър! Така че нз защо е тоя хейт към серията на huawei?
Гроздето е кисело, по-добре негативни коментари, че като гледам всеки втори е с Huawei и е кофти да гледаш около теб само с часовник като твоя. Дано тази серия да не се купува толкова. Аз лично си взех чистата 3ка черен и Прото с кожената каишка да си ги менкам.

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Не е кисело гроздето, хората имат от старите модели, но този с новата OS, която е скин на Android продажбите на цялата им техника не са много добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Боже, като почнете с това грозде за някакви часовници и телефони ми идва да умра от СМЯХ. Кое по-точно му е киселото на часовник за 500-600 или там колко лева е?
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • scorceni, VikeZ
Цитирай

Какво стана с темата за Huawei  Watch 3?Няма я нито в Андроид часовници,нито в Huawei носима техника :гривни и часовници.
Реално погледнато Huawei Watch 3 е с операционна система андроид,въпрeки ,че се казва Harmony OS,хората започнаха да инсталират .apk файлове на часовника през ADB Minimal Fastboot.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-08-28, 22:04:29)nowhere написа:  Боже, като почнете с това грозде за някакви часовници и телефони ми идва да умра от СМЯХ. Кое по-точно му е киселото на часовник за 500-600 или там колко лева е?
Браточка, не сме Дюбай или EU топ 27............... От лични наблюдения в последните 
2 - 3 месеца масата от хората са с бюджетни смарт часовници понеже са модерни и 
такъв им е лимита.......... И да, за повечето българи часовник от 500-600 или там колко 
лева е СКЪП! И излишен лукс.......... Трагично но реално........... 
Аз си взех GT2 заради батерията и съм мноооого доволен въпреки, че съм лаик по темата!
Но още не съм го зареждал от както съм го купил и е на 64% батерия.....................а го взех 
предния четвъртък..........

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • pezilink
Цитирай

20 дни изкарва с 1 заряд без да го зориш 2ката... За тройката, доколкото им следя тема е далече непостижимо, както и да го свиват.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-09-01, 19:08:29)felipe написа:  Какво стана с темата за Huawei  Watch 3?Няма я нито в Андроид часовници,нито в Huawei носима техника :гривни и часовници.
Реално погледнато Huawei Watch 3 е с операционна система андроид,въпрeки ,че се казва Harmony OS,хората започнаха да инсталират .apk файлове на часовника през ADB Minimal Fastboot.
И аз се скъсах да я търся. Къде изчезна???
Цитирай

Мисля че е свързано с подредбата на разделите. Ето тук модератора ganchev е обяснил, в пост 40  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1687485

Huawei P30
Цитирай

Мястото на темата за Huawei Watch 3 е в раздела Андроид часовници, както казах ,защото е базиран на Android 10. 
[Изображение: cc04ee777d01.jpg]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Това ясно. Явно подреждат, това е добре. Ама темата изцяло изчезна, аз поне не я намирам никъде....
Цитирай

Някой е изтрил темата...

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Имаме малко проблеми .Пишете временно тук. Благодаря за разбирането.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • any9, Be6i4
Цитирай

(2021-09-01, 19:36:48)doktorra написа:  Браточка, не сме Дюбай или EU топ 27............... От лични наблюдения в последните 
2 - 3 месеца масата от хората са с бюджетни смарт часовници понеже са модерни и 
такъв им е лимита.......... И да, за повечето българи часовник от 500-600 или там колко 
лева е СКЪП! И излишен лукс.......... Трагично но реално........... 
Аз си взех GT2 заради батерията и съм мноооого доволен въпреки, че съм лаик по темата!
Но още не съм го зареждал от както съм го купил и е на 64% батерия.....................а го взех 
предния четвъртък..........

Абе менче, дет се вика, ако някой го кефи и няма кеш да го вземе, може на лизинг за 24м. по 30-ина лева. Да, със сигурност 600лв. не са малко пари за българина, ама чак пък да се говори, че гроздето било кисело е смешно.
Цитирай

Темата за Huawei Watch 3/Pro е отоново в Андроид часовници . Ще я оставя там след предложението на @felipe . Другите теми за часовниците ще бъдат подредени по марки в новия раздел. Предлагам тук да не се пише за часовника. Ползвайте другата тема. Благодаря за разбирането.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 4 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • any9, milss, sapiora, TNTKZ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)