Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3 ще бъде с HarmonyOS, ще има и eSIM
#26

Китайската компания не само сподели детайли за HarmonyOS 2, но и показа кои са първите продукти, които ще я използват. Това са смартчасовниците Huawei Watch 3 и Huawei Watch 3 Pro, както и таблетът MatePad Pro, който обаче на този етап няма да се предлага в България.

http://nixanbal.com/smartchasovnitsi-a-n...-na-huawei

 
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-06-03, 01:46:03)divna написа:  Информация за двата часовника от Huawei - Huawei Watch 3 и Watch 3 Pro – смарт часовници с мощност на смартфон

А има ли инфо дали и PRO версията ще е със стоманен корпус или титан и дали стъклото пак ще сапфир както при GT2 Pro.
Цитирай
#28

Да, то си пише.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

(2021-06-02, 22:03:03)gamerz7 написа:  В UK , гледах цени от 350 паунда за нормалния и 400 паунда за Pro... Иии-бахтии часовника.... Тая цена просто няма шанс за един часовник на Huawei..
Galaxy Watch 3 Titan си е 1000 лв. Защо хуявея трябва да е два пъти по-евтин? Имам GT 2 Pro от няколко месеца и часовника е брутален. За 500-600 бюджет тогава можех и Самсунг да избера, но просто поставени един до друг нямаше как да не грабна китаеца.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#30

(2021-06-03, 20:08:36)dani_z25 написа:  Galaxy Watch 3 Titan си е 1000 лв. Защо хуявея трябва да е два пъти по-евтин? Имам GT 2 Pro от няколко месеца и часовника е брутален. За 500-600 бюджет тогава можех и Самсунг да избера, но просто поставени един до друг нямаше как да не грабна китаеца.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
То хубаво си го грабнал, но е далеч от смарт часовник. Не можеш например да си синхронизираш тренировките със страва, нито с което и да е друго подобно приложение,а единствено с health app на китайците. Има само 4gb вградена памет, от които под 3gb са за потребителя, приложения не могат се инсталират, не поддържа E-sim, няма wifi,а цената му е висока. На този модел и 500лв са му много, при положение, че е с функциите на смарт гривна.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 3 потребители изказват благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • divna, Dowper, milss
Цитирай
#31

Ти си го синхронизирай и с луната ако щеш. За мен беше важно да е стилен, да е изработен от качествени материали, да мога да отговарям на обаждания понякога, да има навигация и простичките неща като крачкомер, пулс и оскиметър. И пак казвам, цената му е на половина. Новият им модел гледам поддържа e-sim, на който му е важно.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#32

Като почнат с тая страва големите спортисти и умирам от смях.

ПС. С Галакси Уоч 46мм съм, да не кажете нещо.

ПС2. Можете да говорите, каквото искате, но по красиви и премиум часовници от на Хуауей няма. Факт. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#33

Е оказа се че като стана наистина смарт часовник с операционна система ,и батерията вече ще кара 3-5 дена.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#34

Той и досега си беше смарт, просто на някои хора така им изнася да твърдят, че не бил смарт. Все едно да кажа, че Айфона не е смартофн, понеже няма Х5 оптичен зуум. Smile
Цитирай
#35

(2021-06-03, 20:27:03)Spellbound91 написа:  То хубаво си го грабнал, но е далеч от смарт часовник. Не можеш например да си синхронизираш тренировките със страва, нито с което и да е друго подобно приложение,а единствено с health app на китайците. Има само 4gb вградена памет, от които под 3gb са за потребителя, приложения не могат се инсталират, не поддържа E-sim, няма wifi,а цената му е висока. На този модел и 500лв са му много, при положение, че е с функциите на смарт гривна.
Хайде да си спестим споровете що е то смарт часовник и кое - не?! Huawei гт2 pro e прекрасно устройство и си струва всяка стотинка.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • ronnie72, TNTKZ
Цитирай
#36

Година и осем месеца с GT2 прекрасен "часовник". Лично за мен за GT3 по-важен е външния вид и качествените материали, сега като го натъпчат с услуги едно, че ще стане по-скъп(за софтуер) от друга страна по тлъст и неудобен и батерията вече ще трябва да се зарежда през ден(е-сим). Телефона си е постоянно с мен и няма нужда и часовника да се пълни със същите услуги, а само с най-необходимите както е GT2.

Mate 50 pro
Цитирай
#37

Мда, специално за часовниците едно от най важните неща за мен е живота на батерията, ако трябва да се зарежда през ден направо го зарязвам и слагам обратно старото "глупаво" Касио про трек

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#38

Аз зареждам Apple watch всеки ден и не ми пречи ,имам зарядни във всяка една стая и на работата и в колата . Как си зареждате телефоните всеки ден..... Ама сега като ще кара 3 дни и вече е наистина смарт ,обърнахте палачинката. На кой как му изнася .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#39

Не си зареждам телефона всеки ден веднъж на 3-4 дена го зареждам и да, ползвам го много, не седи на стендбай като нов държеше по седмица, ама поостаря

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#40

Седмица браво ,аз моите Нокии с фенерчета ги махнах Smile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#41

не съм фен на Нокиа, навремето бях с Ериксън
[Изображение: fea2297aec54b31c1036635510462b7f.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#42

(2021-06-04, 15:18:28)martoo написа:  Аз зареждам Apple watch всеки ден и не ми пречи ,имам зарядни във всяка една стая и на работата и в колата . Как си зареждате телефоните всеки ден..... Ама сега като ще кара 3 дни и вече е наистина смарт ,обърнахте палачинката. На кой как му изнася .

Винаги си е бил смарт. Под смарт се разбира да има смарт функции, а не който каквито иска. Е то аз този часовник, ако само го зареждам за какво ми е? Да го зареждам или да го нося?
Цитирай
#43

То и Реното винаги си е било кола ама.... Функциалността на часовника на Apple ,както и на Самсунг са на светлинни години пред тези на Huawei . За мен GT 2 pro е може би най-красивия и стилен часовник ,нищо против нямам Huawei . Много се радвам ,че даже преминават към тяхната система . Дано окажат добра конкуренция на андроид и ios . Здраво разтърсиха Самсунг ,иначе още корейчетата щяха да си карат с допотопните 12mpx сензори.
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • Dowper, Spellbound91
Цитирай
#44

Всеки си подбира функции които му трябват... Като ходя по планините не ми трябва wifi, а ми трябват компас, барометър, gps
Трябва ми да мога да видя кой ме търси и да му отговоря без да се налага да вадя телефона. Трябва ми да държи дълго батерията...
Не било смарт? Ами това ми трябва.
Всъщност май няма достатъчно точно определение на смарт или всъщност всеки влага нещо свое.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#45

Кола си е, даже много сгодна бих казал. Е, ново Рено срещу нов Бенц (или подобна марка) е ясна работата, ама предпочитам ново или няколко годишно Рено пред 10-15г. "премиум" марка, както обичаме българите. Важното е, човек да се шири според възможностите си в крайна сметка. Който пък има някакви комплекси от марки и подобни щуротии - вече си е негов проблем, явно и ти имаш някакви такива наклонности, ама няма смисъл, взимай си това, което ти харесва и е според възможностите ти, щом те кефи какво ти пука от другите? Даже ще ти дам материал да сипнеш доволно - Хавалите много ми харесват Big Grin Аз не живея за хорското мнение, а за себе си, аз да съм доволен и щастлив. Wink Но.. Това е друга тема...
Колкото до часовниците, това че Самсунг и Епъл са "по- смарт" от Хуауейските никой не го отрича, но това не прави Хуауейските часовници не-смарт. Отделно, че съм минал през Хуауейските и Галакси Уоч 46мм, с който съм и в момента и да ти кажа разлика почти няма. Т.е. Галаксито си остава много по-смарт разбира се, но нещата, които ползвам в ежедневието са кажи речи на 85-90% едни и същи. И съм убеден, че при почти всички е така, освен разбира се спортистчетата с тяхната страва. Бих се радвал иначе да ми споделите какво толкова повече мога да използвам в ежедневието си повече на Галаксито ми, сравнено с Хуауейа.. Може би пък аз изпускам нещо съществено. Подчертавам обаче на "ежедневието" а не какви повече неща, които никой не ползва (или веднъж месечно), Галаксито има.

Han_Solo
Всеки си подбира функции които му трябват... Като ходя по планините не ми трябва wifi, а ми трябват компас, барометър, gps
Трябва ми да мога да видя кой ме търси и да му отговоря без да се налага да вадя телефона. Трябва ми да държи дълго батерията...
Не било смарт? Ами това ми трябва.
Всъщност май няма достатъчно точно определение на смарт или всъщност всеки влага нещо свое.

Именно, това че този имал еди какви си функции, а друг ги няма, не го прави не-смарт. За планината Епъла е безсмислен, като на ГПС батерията ще му падне за 3 часа на кръст, това не значи, че не е смарт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#46

Дълго и безсмислено мнение от твоята камбанария . Ти какво ползваш в ежедневието ти, грам не ми пука . "Спортисчетата" с право го казват това ,че ти си скаран с всякакъв спорт си е твой проблем . Постоянно се опитваш да "насаждаш" твоето мнение ,ти какво ползваш ,ти какво правиш....никой не му дреме . Теб ти харесва орязана ОС ,други не им харесва това ,не е нужно да убеждаваш никой....
Цитирай
#47

Всъщност няма как да знаеш дали спортувам или не, просто тази страва постоянно се изтъква като нещо задължително, докато на някои им трябва, на други не. Напротив - къде видя да си насаждам мнението? С пример моля. Big Grin Казах, че Хуауейсккте часовници са смарт, което е така. Smile Точно обратното е, ти се опитваш да си насаждаш мнението, че всеки ден, даже по 2 пъти, е ок да си зареждаш часовника, да де, само че на никой не му дреме, ако искаш си го дръж само на зарядното без да го носиш, важното е, че е Епъл уоч. Big Grin

А пука ли ти или не, тези часовници в ежедневието се ползват почти по един и същи начин от повечето хора, включително и от теб - кой звъни, кой пише, времето, четене/отговаряне на известия и имейли, някои си следят съня и пулса, сега с по-новите часовници и SpO2 и още 2-3 неща, които впрочем ги има и Хуауея. Разбира се и Страва, за олимпийските бегачи, като теб. Big Grin
Цитирай
#48

Махнаха ти селската поста в другия форум и почна да си показваш магариите тука......Как да си нарека часовника Умнико ,да му измисля някакво име ли ?Спирам да ти отговарям, със стена няма как да комуникираш (прост човек с малко се задоволява Smile ) .
Цитирай
#49

Добре де, всичко тръгна от там как може този часовник да струвал 400 паунда и как никой нямало да го купи. Установихме, че конкуренцията продава аналога си дори и по-скъпо, но имал синхронизация с някакво приложение, а този с друго и това е абсолютен deal breaker. Все си мисля, че ако човек е решил да тренира и часовника му следи всички показатели които трябва и има всички необходими сензори е все тая с какво ще ги синхронизира. Новия вече поддържа и e-sim, wi-fi и т.н. което се изтъкна като недостатъци на предишния модел. Но понеже не бил Самсунг или Епъл трябва да е 200 лв. да речем? Не знам кой кога набеди последните два за премиум брандове ( особено при часовниците ).

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#50

Никой не казва ,че трябва да е по-евтин от Самсунг и Apple . Пак да се повторя ГТ 2 про е може би най-красивия часовник . Единствено не ми хареса неговата ОС ,ако въобще това е ОС .Сега като преминат на Хармони нещата ще се променят в правилната посока .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)