Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3 ще бъде с HarmonyOS, ще има и eSIM
#51

(2021-06-05, 10:04:06)martoo написа:  Махнаха ти селската поста в другия форум и почна да си показваш магариите тука......Как да си нарека часовника Умнико ,да му измисля някакво име ли ?Спирам да ти отговарям, със стена няма как да комуникираш (прост човек с малко се задоволява Smile ) .

Харесва ми, как от една тема скачаш някъде другаде за някакви пости и някакви имена? Big Grin

Ти така или иначе и досега не си отговорил на нито един въпрос. Ти да не си брачед на зеления, че по манталитет доста напомняш на него?

Аха, и като е в правилната поспла, какво повече ще правиш на Хармонито, спрямо ГТ2/Про? За един приятел ппитам.  Lol Виж, ако го сравняваш с Епъл-а, веднага мога да ти кажа какво повече ще правиш - ще го носиш и няма да седи по цял ден на зарядното.

Ще видим, какво повече ще предложи Хармони, тъй като доста наподобява Лите-то.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-06-05, 10:34:28)martoo написа:  ...... Единствено не ми хареса неговата ОС ,ако въобще това е ОС .Сега като преминат на Хармони нещата ще се променят в правилната посока .
Пак да повторя, всичко опира до това какви функции му трябват на даден човек... затова не съм сигурен в каква посока е "правилния" и в каква "неправилния" завой

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#53

(2021-06-04, 20:39:38)martoo написа:  То и Реното винаги си е било кола ама.... Функциалността на часовника на Apple ,както и на Самсунг са на светлинни години пред тези на Huawei . За мен GT 2 pro е може би най-красивия и стилен часовник ,нищо против нямам Huawei . Много се радвам ,че даже преминават към тяхната система . Дано окажат добра конкуренция на андроид и ios . Здраво разтърсиха Самсунг ,иначе още корейчетата щяха да си карат с допотопните 12mpx сензори.
Това колко самсунг и огризките били по функционални вече се изтърка? Всички , освен заклетите фенове на тези марки знаем, че това ама изобщо не е така....

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#54

(2021-06-04, 12:13:40)nowhere написа:  Той и досега си беше смарт, просто на някои хора така им изнася да твърдят, че не бил смарт. Все едно да кажа, че Айфона не е смартофн, понеже няма Х5 оптичен зуум. Smile

Прието е да се нарича смарт когато е с операционна система и има магазин с приложения ,чрез който ти сам да си определиш какви точно функции да ползваш.При Хуавей  гт2 функциите са добре подбрани но нямаш възможност да си добавиш по твой избор,както е и при повечето фитнес гривни.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#55

Много е забавно да четеш изсмукани от пръстите доводи и определения кое е смарт часовник и кое - не. Колкото и да им е неприятно на разни почитатели на други марки, фактите са си факти. Huawei произвежда красиви, стилни и многофункционални смарт часовници. Отделно фитнес гривните също са за предпочитани от много хора заради визия, функционалност и цена..





Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#56

(2021-06-07, 11:29:35)vesko_iotov написа:  Прието е да се нарича смарт когато е с операционна система и има магазин с приложения ,чрез който ти сам да си определиш какви точно функции да ползваш.При Хуавей  гт2 функциите са добре подбрани но нямаш възможност да си добавиш по твой избор,както е и при повечето фитнес гривни.
Това не е вярно. Могат да се инсталират и има допълнителни приложения.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[Изображение: 3cc9f6c6ca5448e2734d1be5373c2ad2.jpg]
Цитирай
#57

(2021-06-07, 12:32:59)maktub19 написа:  Много е забавно да четеш изсмукани от пръстите доводи и определения кое е смарт часовник и кое - не. Колкото и да им е неприятно на разни почитатели на други марки, фактите са си факти. Huawei произвежда красиви, стилни и многофункционални смарт часовници. Отделно фитнес гривните също са за предпочитани от много хора заради визия, функционалност и цена..





Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Виждам че си фен и ползвател  на Хуавей ,в което няма нищо лошо ,но свали фенските очила и погледни реално на фактите.Един пример ,ако един телефон има определен набор от приложения(фейсбук,youtube,браузър и др.) ,няма операционна система и магазин за приложения това прави ли го смартфон.Отговори си на този въпрос .[video=youtube]http://https://youtu.be/oRYaNvYJiLA[/video]

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#58

И кой е тоя телефон дето няма операционна система?

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#59

Май някой хора изобщо не са наясно какво е ОС (операционна система).. ОС имат дори нокиите с фенерче, друг е въпроса какво може и колко е функционална... ТОВА Е МОЕТО ВИЖДАНЕ относно часовниците, всеки часовник, който може да се сдвои с телефон може да мине за смарт часовник, без значение каква операционна система има, без значение дали могат да се инсталират допълнителни приложения и т.н. Самото понятие смарт часовник възникна, когато часовниците, освен да гледаш колко е часа вече баха способни да ти показват кой звъни, нотификации и т.н. Фитнес гривната също може да мине за смарт часовник въпреки, че е насочена основно за спортисти ти показва колко е часа, показва ти нотификации, показва ти кой звъни.... общо взето същия х*у само в по-компактен и спортен вид... Това, че някой часовници позволяват да се теглят допълнителни програми, може би ги прави по-смарт от такива които не могат, но това не означава , че вторите не са смарт... Само да кажа, че ползвам самсунг , да не ме помислите за фенбойче... не робувам на марки, а на качество.
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#60

Както вече показах по-горе и на часовниците на хуявей могат да се инсталират външни приложения, но веско е писател, не читател...

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#61

Ей как наскачахте,наистина с последните обновления хуавей направиха някакво подобие на магазин с няколко приложения.Но важното е и че те тъгнаха по правилния път с уоч 3.Съответно цената отиде доста високо и батерията вече ще държи 3-5 дена .Нали се прави разлика между фърмуер и софтуер на операционна система.Иначе няма точно определение кое да се нарича смарт .Навремето имах един часовник Касио в който имаше световно време по часови зони ,аларма,хронометър и др. ,а и можех да си запаметя 20 телефонни номера с имена .С монохромен дисплей въру циферблат.Та за тогава този часовник за мен си беше смарт.Във видеото от 2 мин.човека обяснява какво е за него смарт часовник и аз споделям неговото мнение.Нека всеки да прецени сам за себе си смарт ли е устройството му .

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#62

Батерията ще си държи по 2 седмици с изключен еСим, друго нищо не може да я бутне, та тя е с капацитет на ГСМ... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#63

(2021-06-07, 19:50:30)vesko_iotov написа:  Нали се прави разлика между фърмуер и софтуер на операционна система

Хехе При така зададен въпроса, се чудя ти дали знаеш какво е фърмуеър
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#64

Хм, в момента аз притежавам часовник Касио, от серията Протрек, който освен че струва около 500 лева /по-скъп от "смарт" часовника който нося в момента/ и има доста функции, които биха го класирали в смарт категорията, включително и да изчислява залеза и изгрева в зависимост от географската ширина и профила на маршрута спрямо промените в барометричното налягане... без да има свързаност със смартфон или други шаренийки
Както писах всеки влага в понятието смарт различни неща...
Например - някой слага ли си на часовника калкулатор за да смята интегрални уравнения? Не? А има ли такива приложения? Ами тогава това смарт часовник ли е след като не може да смята интеграли... А че мощността на един Хуауей/Хонър може да е повече от компютъра закарал хора до Луната?

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#65

(2021-06-07, 20:28:19)solo5 написа:  Хехе При така зададен въпроса, се чудя ти дали знаеш какво е фърмуеър

Дори и да не знам обясни ти какво е фърмуер и какво и как управлява.
Нямам претенциите да съм програмен специалист, но не приемам твърдението че щом нещо си се свързва с телефон става смарт авоматично.Или че обикновен тел. Нокия има операционна с-ма.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#66

Най-напред изяснете разликата между кернел и ром ... В XDA има доста теми по въпроса / не съм програмист/

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#67

(2021-06-07, 21:17:32)Han_Solo написа:  Най-напред изяснете разликата между кернел и ром ...  В XDA има доста теми по въпроса / не съм програмист/
Да разбирам ли че си съгласен с твърденията че всеки тел. има операционна с-ма.А за кернел и ром пак оставям на теб да обясиш както обясни за фърмуера.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#68

Започнете с превода на думата Smart
Цитирай
#69

Офтопик въпрос: Ако часовникът пише по-правилно от собственика си, чия ОС е по-смарт? (и тук не питам за грешки от бързина и на малка клавиатура)

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#70

(2021-06-07, 23:33:34)solo5 написа:  Започнете с превода на думата Smart
Хм, не мисля че популярната думичка "смарт" е точна... или пък машината/програмата трябва да мине теста на Тюринг?
Аз бих ги нарекъл мултифункционални или програмируеми, ама е дълго... далеч по-яко и разговорно, че и за рекламно, е да кажеш "смарт уоч" или "смартфоун"

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#71

Смарт часовниците HUAWEI Watch 3 идват на 12 юли с ексклузивен циферблат с подписа на Робърт Левандовски

[Изображение: HUAWEI-Watch-3_WATCHFACE_RL9_Titanium.jpg]

Смарт часовниците HUAWEI Watch 3 идват на 12 юли с ексклузивен циферблат с подписа на Робърт Левандовски – с изчистен дизайн, който излъчва класата на звездата.

[Изображение: HUAWEI-Watch-3_WATCHFACE_RL9-800x800.jpg]

Още информация в линка по-горе.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#72

Huawei Watch 3 вече се продават в България с цена 799 лв. – 1199 лв.

[Изображение: Huawei-Watch-3-1.jpg]

От 12 до 25 юли Huawei Watch 3 Pro ще се продава в комплект с Bluetooth слушалките Huawei FreeBuds 4i

[Изображение: HUAWEI-Watch-3-Pro-800x419.jpg]

Huawei Watch 3 и Huawei Watch 3 Pro са достъпни за българските потребители от 12 юли в A1, Теленор, Vivacom, Технополис, Зора и партньори на дистрибутора Polycomp.

Всички, закупили един от двата варианта на Huawei Watch 3 Pro от посочените партньори в периода 12 до 25 юли включително, ще го получат в комплект с белите безжични слушалки с активно шумопотискане Huawei FreeBuds 4i.


Huawei Watch 3 Pro се предлага в два варианта:
  • с 48мм титаниев корпус и кафява каишка от естествена кожа с цена от 899 лв.
  • с 48мм титаниев корпус и изцяло титаниева каишка с цена 1199 лв. Изцяло титаниевата версия се предлага и с допълнителна черна силиконова каишка.
Huawei Watch 3 се предлага изцяло в черно, с 46мм черен корпус от неръждаема стомана и черна силиконова каишка на препоръчителна цена от 799 лв.

Още информация за живота на батерията, спортните функции и съвместимостта - в линка - горе.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra, Krisign, yankoa
Цитирай
#73

Много ме съмнява с тази цена, че ще счупят рекордите по продажби.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#74

Да, скъп е, а не мери и кръвно. Планираха да пуснат друг, който ще мери - наесен. Да се надяваме, че няма да е много по-скъп. И не, че меренето на кръвно е най-важното в един часовник, но за тези пари - очакванията са високи.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#75

Аз лично очаквам повече технологията, която позволява да се мери кръвна захар без убождане. Това вече ще е интересно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)