Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3 ще бъде с HarmonyOS, ще има и eSIM
#76

Да, и Samsung и Apple ще предложат часовници с нея - но най-рано догодина Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra, Dowper, yankoa
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-07-12, 22:12:43)divna написа:  Да, и Samsung и Apple ще предложат часовници с нея - но най-рано догодина Smile

В GSM Arena Самсунг-а е на цена 240 евро. Ако е така,излиза по-евтино ,а и мери мазнините/не,че ми е притрябвало/.

The Truth is out there.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Krisign за това мнение:
  • divna
Цитирай
#78

Държи до 5 дни, а ако се включи ултра режимът около 20-на дни, като тук работи почти всичко, само където циферблатът е един Smile Не съм го пробвал Smile
Цитирай
#79

Аз едно немога да схвана.. гледам ги чисто нови 1100 ... говоря са PRO версията..
Вчера влизам в olx и гледам вече има около 10 обяви , със цени от 550 до 800лв , за про версията , която е 1100....
Как изобщо е възможно ??? WTF ? Особено тези за 599лв... Купен преди 3 дни и се продава със цена 40% надолу.. А реално си е чисто нов с гаранция от оператор...

Someone explain please : )


P.S - чакам 11 август , да видя какво ще предложат от самсунг и ако не ми хареса , ще взема един ПРО за около 600лв , за тия пари си струва. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#80

Вероятно ги купуват с договор на по-ниска цена и на изплащане. Ще внасят всеки месец някаква сума, примерно 50 лв, а като ги продадат веднага - получават на куп - 500 лв. Нещо, като кредитиране.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#81

Ако са купени на изплащане и веднага след продажбата спрат да ги изплащат, дали няма да има някакви премеждия за новия собственик?
Цитирай
#82

Нямам представа. Никога не съм купувала или продавала устройство по такъв начин. Не купувам и продвам в olx също

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • yankoa
Цитирай
#83

Нормално да му пада цената, тази OS още е нова, а и няма достъп до Google приложения, а и е базирана на Android, което е добре, но нищо ново.
@solo5 няма да има проблем, в договора стоят неговите данни, не на притежателя на телефона, тях телефона не ги интересува, важен е договора, че по тоя начин са те обвързали да плащаш 2 години.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
#84
Music 

(2021-07-18, 15:40:00)hazART написа:  Нормално да му пада цената, тази OS още е нова, а и няма достъп до Google приложения, а и е базирана на Android, което е добре, но нищо ново.
@solo5 няма да има проблем, в договора стоят неговите данни, не на притежателя на телефона, тях телефона не ги интересува, важен е договора, че по тоя начин са те обвързали да плащаш 2 години.

И аз се замислих, просто няма логика часовник от 1100лв излезнал преди по малко от 10 дни , вече да се продава за около 650...


Прикачени файлове Миниатюри
   

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#85

Услугата за навигация на Huawei - Petal Maps - вече може да се изтегли на часовниците Huawei Watch 3 от AppGallery. Добавени са нови функции, сред които алтернативни маршрути, информация за времето в целевата дестинация, по-детайлни карти за кръстовища и други. Услугата се предлага на 26 езика, сред които и български, но не и за гласови напътствия...

[Изображение: HUAWEI-WATCH-3-Petal-Maps.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#86

В емаг е е пълно с разопаковани бройки. Явно се голями баклуци.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#87

Часовникът си е екстра, а тези които продават, явно не знаят какво искат и очакват от него! Да взимат на Ябълката часовника и да зареждат всеки ден Smile
Цитирай
#88

Предполагам, че повечето върнати са заради батерията, понеже предишните модели държаха много и са очаквали същото, поне така мисля аз.
Цитирай
#89

Има ултра режим, който максимално го приближава до GT 2 и при про държи 21 дни, а обикновената версия 14 дни!
Цитирай
#90

Да но си ограничен до един единствен циферблат Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#91

Аз гледах при какви условия са направени тези измервания за 3/2 седмици: непрекъснато следене на пулса и качеството на съня през нощта, 30 минути Bluetooth обаждания на седмица, 90 минути спортуване с активиран GPS на седмица, 6 обаждания, 3 аларми и 200 включвания на екрана на ден.

За 3 седмици 90 мин спорт и 3 аларми ми се виждат малко ... Хайде да кажем е за хора, които малко се движат и не стават за работа или се будят с телефона, ама малко нагласено изглежда.

Друго, което прави впечатление е 16GB RAM - с толкова ще бъдат и новите Galaxy Watch 4 - явно това е новия тренд.

И леко шокиращо ми дойдоха размерите на про моела - 48 x 49.6 x 14 mm - почти сантиметър и половина дебел  Undecided То е ясно, че не е за моята ръка, но докато Samsung осъзнават и се връщат към по-малките часовници (40мм), тук е обратно. А и двата модела и обикновеният и про - са с еднакви дисплеи. Разликата идва от корпусите, като диаметър и дебелина.

Относно липсата на сензор за измерване на кръвното - Huawei бяха направили коментар, че ще пуснат втори часовник с такъв сензор наесен. То време не остана, но вероятно работят по нов и по-добър модел. Има вероятност да го представят на конференцията за разработчици, ако е по-късно през есента.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#92

В разгара на Олмпиадата - Huawei предлагат безплатни спортни циферблати, които да мотивират за овече движание и здравословен начин на живот. Някои от тях са подходящи и за серията GT2. Какак да се изтеглят е описано в линка.

[Изображение: Huawei-Watch-3-3.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#93

Huawei Watch 3 Pro получи престижната награда на EISA - Експертната асоциация за звук и визия - за най-добър смарт часовник през 2021г. Отзивите, които достигат до мен от фенове, които го ползват, уви не са никак ласкави. Незряла операционна система. В оценката си, журналистите са изпаднали във възторг от новаторски функции, като ... детекция при падане ... Сори да го кажа, но ...звучи, като купена награда или "присъда" от хора, които си нямат особено понятие. Дори по отношение на дизайна - часовник 48 мм, дебел 15 мм ... който отлично пасва на китката  Big Grin айде моля  Lol

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#94

Не мога да ги разбера тия смарт часовници. С какво пък са толкова полезни ? Извинявам се, ама за тези пари ще си взема супер яко Casio G-shok и няма да ми дреме, нито зареден ли е, нито къде и в каква среда го ползвам.
Цитирай
#95

Феновете на Huawei ще си го вземат, защото подкрепят марката и развитието на HarmonyOS, дори от чисто любопотство и това е разбираемо. Проблемите са обясними с това, че ОС прохожда и се развива.

Смарт часовниците на Samsung се вписват много добре в тяхната екосистема, особено, ако човек ползва повече устройства, движи се, тренира и навън, следи здравето, съня и т.н. Има смисъл и от гл.т. екосистема - взаимодействие и колаборация на устройствата в нея. Аналогично и при епълските. Те не са толкова функционални, редица функции са ограничени тук, но пък смарт часовниците базирни на други платформи с повече функционалсти нямат толкова добра интеграция с телефоните им.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#96

Колко са точни обаче е друг въпрос.
Кои не са толкова функционални, Apple и Samsung са най-функционалните.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

Именно, и е желателно да имаш и телефон от същата марка. Отделно, че не всички функционалнсоти са или бяха достъпни за всички региони.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#98

(2021-08-23, 19:06:05)hazART написа:  Колко са точни обаче е друг въпрос.
Кои не са толкова функционални, Apple и Samsung са най-функционалните.
А Гармин?

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#99

Те са друга категория.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2021-08-23, 17:36:55)divna написа:  Huawei Watch 3 Pro получи престижната награда на EISA - Експертната асоциация за звук и визия - за най-добър смарт часовник през 2021г. Отзивите, които достигат до мен от фенове, които го ползват, уви не са никак ласкави. Незряла операционна система. В оценката си, журналистите са изпаднали във възторг от новаторски функции, като ... детекция при падане ... Сори да го кажа, но ...звучи, като купена награда или "присъда" от хора, които си нямат особено понятие. Дори по отношение на дизайна - часовник 48 мм, дебел 15 мм ... който отлично пасва на китката  Big Grin айде моля  Lol

"Отзивите, които достигат до мен от фенове, които го ползват, уви не са никак ласкави" -може ли с факти и примери а не една жена казала?
Ако е само за незрялата ОС то и Андроида до 9-10 си беше такъв.Ако знаете отначало колко играчка беше само да се прехвърлят приложенията на SD картата при Андроид.........
За ДИЗАЙНА-хммммм изказването си е лично ваше мнение.Тук във форума всичко що не е Самсунг винаги подлежи на съмнение.Така беше от създаването -така ще е май и до края.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • doktorra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)