Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A72 vs Huawei P30 Pro
#1

Добър ден, 

Стоя и се чудя...заслужава ли си Galaxy A72-ката? Основно от към камери ме интересува дали може да се сравнява с P30 Pro-то (аз сравнение в това отношение между двата телефона не намерих). И да, ясно е че на A72-то, телефотото е по-малко, но ще го преглътна (трудно, но ще го).
Цитирай
Аксесоари
#2

То и ние няма как да знаем, щом то няма сравнение в интернет.
Samsung Galaxy A72 е с Android 11, 90Hz, пластмасов, IP67 водоустойчивост, 5000mAh батерия, стерео звук, Snapdragon 720G.
Huawei P30 Pro е с Android 9, IP68, 4200mAh, Kirin 980.
Тези неща също са важни, ако мислиш да го използваш за дълго време. P30 Pro все пак си е флагман, на Samsung му е висока цената все още.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

П30ката чака 11ка и си е доказана снимачка. Но пък вече е ветеран.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

A72 спрямо п30 е много лагав.
Особено като почнеш да снимаш.
Основната камера е ок, но телефотото изостава с много.
Батерията е бетон, но апарата е муден.

Иначе 90хз, стерео и плосък екран. Но ако идваш от п30п , според мен не си заслужава.
Цитирай
#5

След P30 pro не се прецаквай с който и да е Самсунг. Нито бързина, нито батерия ще ти харесат. Виж някое Xiaomi / One plus / Oppo / Vivo задължително в горния клас.
Аз например след p30 pro полвин година пробвах и връщах разни Galaxy S/ Note. Видях се в чудо и се върнах на P30 pro New Edition. Накрая все пак zfold 2 щото не е Ексинус го харесах. Но в момента съм с mi 11 ultra и го приемам за духовен наследник на P30 pro.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)