Анкета: Кой вид телефони от старите Ви е любим? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Класически
40.00%
16
40.00%
С капаче
10.00%
4
10.00%
Слайдер
17.50%
7
17.50%
С QWERTY клавиатура
7.50%
3
7.50%
Друг, по-екзотичен вид
5.00%
2
5.00%
Не мога да преценя
20.00%
8
20.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой вид телефони от старите Ви е любим?
#26

(2021-04-12, 13:26:39)Victormihov написа:  Който помни и siemens s25 , с четери цвята екран.
И той беше wow, супер труден за намиране.
Имаше и Sl10 цветен екран 1999та.

А , това беше наистина интересно.
Бях забравил, че телефоните бяха с 4 цвята, вярно, а тия с 256 като T68 бяха нещо уникално.
Какви времена само.
Даже интернет ползвах със Sony jog dial, 2000-та, така скролвах из wap-a, черно-бял интернет, ама тогава много се радвахме.
Сега сме презадоволени, презависими и почти нищо не ни радва в телефоните, всичко ни е като даденост.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз имах четрицветен Сименс S10.Беше си тухличка дори и на цвят го докарваше. Един ден му открих войс мемо функцията и докато й се кефех  телефона угасна и умря.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#28

С капаче. Много късно си взех такъв, но ми беше адски удобен. Имах един Panasonic X700 със Symbian. Много бях доволен от него. Много бъгав беше и оттогава намразих сервиза на Глобул (теленор).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#29

Мутренския GSM по моето време беше MOTOROLA StarTac а бегинър лейвъл мутрите се разхождаха с мобифони Nokia 650 тухла единичка Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#30

Гласувах за слайдер, само защото липсва тип джобно ножче. Sony Ericsson си остава най-добрата марка по онова време за мен.
Цитирай
#31

(2021-04-12, 13:26:39)Victormihov написа:  Който помни и siemens s25 , с четери цвята екран.
И той беше wow, супер труден за намиране.
Имаше и Sl10 цветен екран 1999та.
За мен несбъдната мечта остана Siemens SL45. Тогава наистина само най големите тарикати можеха и го имаха. Аз не можех. Беше чудовищно скъп. То тогава самото имане на мобилен беше лукс. Криехме ги от шефовете, щото да не помислят че праим далавери. Тогава имаше на какво да се възхитиш, ефекта УАУ се случваше. Сега има от всичко по много и всъщност нищо вълнуващо. Всъщност не знам дали тогавашното нямане или сегашното презадоволяване е по добре. Вие как мислите?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#32

(2021-04-13, 10:02:03)Bavarche написа:  За мен несбъдната мечта остана Siemens SL45. Тогава наистина само най големите тарикати можеха и го имаха. Аз не можех. Беше чудовищно скъп. То тогава самото имане на мобилен беше лукс. Криехме ги от шефовете, щото да не помислят че праим далавери. Тогава имаше на какво да се възхитиш, ефекта УАУ се случваше. Сега има от всичко по много и всъщност нищо вълнуващо. Всъщност не знам дали тогавашното нямане или сегашното презадоволяване е по добре. Вие как мислите?
SL10 беше тогава нещо което малцина можеха да си позволят.  Слайдър с 16 цвята дисплей. Помня собственика на един Интернет клуб имаше такъв.  Гледахме и завиждахме.  По това време бях с пейджър.  Пак си беше гъзарийка.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#33

Навремето по-често си сменях телефоните. Имах приятел в един от големите магазини за телефони тогава и ги вземах на далавера.
Започнах 2009г. с Motorola M3788 - взех го на промоция заради SIM картата - само тя тогава струваше към 100лв. След половин година минах на Siemens S25 - железен телефон. После излезе SL45 и си го взех - верно голяма гъзария беше - като бижу се усещаше. После S55 и S75. Сименс позалязаха после и минах на Nokia N70 - първия ми смартфон . Нещо не можах да свикна със Симбиан и минах на Самсунг - D600 , G600 , Wave , Alpha, S7 и сега S10.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

.....
Цитирай
#35

SE K800i ми е любимия клетъчен телефон, а от аналоговите един модел на Сименс с бутони, памет и малък дисплей, с невероятно чист звук за дуплексите, с които разполагахме.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#36

Аз след сименс минах на Sony Ericsson K500,много го харесвах,но за жалост го удавих Smile .
Цитирай
#37


Ето едно видео на най-функционалната Nokia.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#38

Първият ми беше Siemens s3 plus, даже бутоните не светеха, и за по добър обхват сменях антената, с разтегателна такава. Но след това имах една Нокиа 6700 и неин наследник 8800 вече с цветен дисплей, та тези модели ми бяха любими.
Цитирай
#39

....,..
Цитирай
#40

Най любим ми беше Nokia 6230i,страхотен телефон за времето си,близо 2 години го ползвах.И Nokia N73 които си беше смартфон,дори и Facebook имах на него.Уникален телефон беше

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)