Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

А80 Проблем след актуализация One UI 3.1
#1

Здравейте, интересувам се дали някой, който има същия модел има проблем след последната актуализация на андроид с One UI 3.1? 
Проблема е в това, че когато получа входящо обаждане нито чувам нито ме чуват през първите 10-15 секунди на разговора, което е много досадно и неприятно. Има ли някакъв начин да се справя с проблема или просто да чакам актуализация и да затварям на всеки, който ми се обади и да му връщам обаждането Big Grin ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен си флашни телефона с Odin, но без да си запазваш потребителските настройки. Звучи като бъг от процеса на ъпгрейдване.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#3

Телефона е в гаранция и нямам желая му я нарушавам, а и не съм много на ясно с тези процедури. Всъщност като се поразрових се оказа, че проблема наистина е в новата версия на андроид. Доста хора от Европа са пропищяли от този ъпдейт, та нямям друг избор и чакам новата актуалицация.
Цитирай
#4

Гаранция не се губи с флашване чрез один с официалния фирмуер. Само казвам, но щом го има и при много други, значи едва ли ще се оправи по начина, по който ти предложих.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)