Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с паметта
#1

Здравейте, имах около 10 клипа ,записани от ютуб със "запис на екрана" , които ми заемаха към 40ГБ памет (вътрешната е 128, нямам слот за карта), след като ги изтрих не ми се освободиха тези около 40ГБ, а ги измести в раздел "Други", реално вече ги нямам в телефона и не мога да ги гледам, но продължават да ми заемат място. Как мога да изтрия този раздел "Други" ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-04-11, 08:31:49)KSAtanasov написа:  Здравейте, имах около 10 клипа ,записани от ютуб със "запис на екрана" , които ми заемаха към 40ГБ памет (вътрешната е 128, нямам слот за карта), след като ги изтрих не ми се освободиха тези около 40ГБ, а ги измести в раздел "Други", реално вече ги нямам в телефона и не мога да ги гледам, но продължават да ми заемат място. Как мога да изтрия този раздел "Други" ?
Провери дали не седят в кошчето, ако си ги изтрил от галерията!

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2021-04-11, 08:31:49)KSAtanasov написа:  Здравейте, имах около 10 клипа ,записани от ютуб със "запис на екрана" , които ми заемаха към 40ГБ памет (вътрешната е 128, нямам слот за карта), след като ги изтрих не ми се освободиха тези около 40ГБ, а ги измести в раздел "Други", реално вече ги нямам в телефона и не мога да ги гледам, но продължават да ми заемат място. Как мога да изтрия този раздел "Други" ?
Защо със запис на екрана, с tubemate не става ли?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#4

Може да опиташ със Storage Analyzer & Disk Usage, но внимавай да не изчистиш нещо излишно от системата.

 
Цитирай
#5

В кошчето бяха , а след като изтрих и всичко от там все още имам към 12ГБ "Други".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)