Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ако цената нямаше значение
#1

Какъв телефон бихте си купили днес, ако цената нямаше значение?
Бихте ли взели най-скъпия възможен, или бихте купили марка и модел, който според вас си струва парите?

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих си взел такъв, който да ми върши работа! А това че не е с по бърз процесор/отварящ приложение с 20 мс закъснение/ или че няма 120 херцов екран или 4к видео - много важно. Важно е мобилния нет да ми е на ниво/като скорост/, и да ми стига като количество.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Заради технологиите бих взел да тествам тези с огъващите се дисплей.
Цитирай
#4

Нещо по поръчка Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

За всички стоки в преобладаващите случаи най-скъпите са и с най-добро качество и показатели, но не винаги е така. Затова и правилният според мен избор е този, който е оптимален като отношение цена/качество. Не е чак толкова трудно да се намери, стига да се направи проучване с правилните въпроси, за да се получи и адекватен отговор.
Цитирай
#6

Този (от подписа ми) ме устройва:

Вътрешната памет ми е достатъчна.
Искам и ползвам iOS.
Камерата е с по-добра стабилизация - на целия сензор.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

(2021-04-11, 21:04:37)karloson написа:  Какъв телефон бихте си купили днес, ако цената нямаше значение?
Бихте ли взели най-скъпия възможен, или бихте купили марка и модел, който според вас си струва парите?
Марка и модел, която да му струва парите, е чисто субективно е лично усещане за всеки от нас. За мен по-важно е да ми върши работа, а не сумата, за която ще бъде закупено въпросното устройство.

 
Цитирай
#8

За ало,ало има по 100 лв! За останалото има компютър/лаптоп или настолен/

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

Mi Mix Fold, в момента е много скъп, а и без гаранция... Не, че ако беше с гаранция щях да дам 2200+ за телефон. Психологическата граница в момента ми е нещо около 1300лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)