Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Active и Active 2
#1

Здравейте,колебая се между двата модела.
Ще го ползвам за крачки и тренировки, 
каква е разликата между тях?
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9784 Ето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Най-добра идея ще получиш от видео клипове в https://www.youtube.com/
Цитирай
#4

(2021-04-14, 16:31:34)elena88 написа:  Ще го ползвам за крачки и тренировки, 
каква е разликата между тях?

Актив2 може да мери кръвно и да прави ЕКГ.

Ако ще е само за тренировки и крачки - насочи се към друга марка. Най-малкото на другите батериите им държат повече.

Тоя прави с клизма 2-2,5 пълни дни.
Цитирай
#5

Това не го разбрах. Поради това, че прави 2+ дена, трябва да вземе друг часовник. @elena88, никъде не казва, че часовника трябва да изкарва повече от 2 дни или че ще прави продължителни преходи.
Цитирай
#6

Аз взех друг и когато съм на едно място,а местя ръката си той пак отчита.
Телефона ми е Самсунг ,затова се насочих към него.То цената между двата е 100 лв разлика затова се колебая.
Цитирай
#7

(2021-04-16, 07:08:03)elena88 написа:  Аз взех друг и когато съм на едно място,а местя ръката си той пак отчита.
Телефона ми е Самсунг ,затова се насочих към него.То цената между двата е 100 лв разлика затова се колебая.

От мен глас за Active 2. Има кръвно и ЕКГ, предполагам, че и поддръжката ще е по-дълга от тази на Active.

Аз се колебаех между Active 2 и Watch 3 и вчера взех втория, защото не ми намериха запечатана бройка от Active 2 в А1. Другата причина да избера него е корпуса, тъй като дисплея е по-защитен иначе двата модела са почти еднакви.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#8

Благодаря, а от къде мога да поръчам? Гледам в edigital.bg , allgsm са на по-ниски цени.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)