Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Нерешим проблем " на А71 след актуализация !
#1

Здравейте,става въпрос за вече всеизвестния бъг след актуализацията,накратко пробвах всичко от деинсталиране на актуализации на WebView,до пълен ресет на телефона, не знам дали е само при мен,но на мен и мобилният ми интернет се изпари,след нея. БЛАГОДАРЯ !!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Как така се изпари?Нищо не зарежда,или някое приложение показва че няма мобилен интернет?
Цитирай
#3

Не зарежда абсолютно нищо. Smile
Цитирай
#4

Настройки за мобилния интернет има ли?

 
Цитирай
#5

Виж тази тема  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101282  виж също на мобилна мрежа-потребление на данни-мрежов достъп,дали имаш отметка за приложенията да ползват мобилен интернет.
Цитирай
#6

(2021-04-14, 19:33:37)DoryanY написа:  Виж тази тема  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101282  виж също на мобилна мрежа-потребление на данни-мрежов достъп,дали имаш отметка за приложенията да ползват мобилен интернет.
Изпробвано вече,има да .

(2021-04-14, 19:32:17)NoMaD написа:  Настройки за мобилния интернет има ли?

Ами има да..?
Цитирай
#7

А Wi Fi има ли,да не е променен DNS.Ако не си сигурен провери на още връзки-DNS-дали е по подразбиране.
Цитирай
#8

(2021-04-14, 19:43:19)DoryanY написа:  А Wi Fi има ли,да не е променен DNS.Ако не си сигурен провери на още връзки-DNS-дали е по подразбиране.
Всичко е както трябва.
Цитирай
#9

Освен да провериш на сайта на оператора настройките за мобилен интернет дали са същите като твоите и ако не са,да ги въведеш ръчно,или да отидеш до някой офис за помощ,друго не се сещам.
Цитирай
#10

(2021-04-14, 21:03:28)DoryanY написа:  Освен да провериш на сайта на оператора настройките за мобилен интернет дали са същите като твоите и ако не са,да ги въведеш ръчно,или да отидеш до някой офис за помощ,друго не се сещам.
Опитах просто с изваждане на картата и се оправи след всичко...?Благодаря на всички за помощта .Поздрави !!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)