Анкета: Избор между T-Rex/Pro, GTR 2 и Stratos 3 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
T-Rex/Pro
50.00%
3
50.00%
GTR 2
0%
0
0%
Stratos 3
50.00%
3
50.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

T-Rex/Pro, GTR 2 или Stratos 3?
#1

Искам да попитам за избор между T-Rex/Pro, GTR 2 и Stratos 3.
Малко трудно се ориентирам по спецификациите, публикувани в нета, но като цяло, разликите ми се струват дребни (може и да не съм прав).
Струва ми се че алтиметър има само  T-Rex Pro, а това би било полезна функция. Също, могат ли тези джаджи да записват GPS тракове, съответно с вертикална денивелация или не?
Цитирай
Аксесоари
#2

@ivjordan

Stratos е единствения от трите с андроид oперационна система за база и могат да се импортват и експортват маршрути в него.
Много е важно да знаеш за какво точно ще го ползваш. Часовникът има алтиметър, барометър, compass и възможност за избор на GPS доставчик (в нормалния режим на часовника)
Например - ако искаш да можеш да приемаш обаждания на часовника директно избираш GTR2.
Също така на сайта на Amazfit Има кратка анкета, която според 2-3 критерия предлага подходящия часовник

Ето за пример от Стратос 3 (на едни скали около Стрелча е правен "записът").


Прикачени файлове Миниатюри
               
.zip Zepp20210415115031.zip Размер: 2.28 KB  Сваляния: 1
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#3

Ами, не държа на разговори, съобщения, плащане, музика и т.н.
Основно бих го ползвал като ходя по баирите, да отчита разстояние, денивелация, надморска височина и такива неща. Ако може да записва и маршрути, би било чудесно.
То и телефона ги може, горе-долу, но батеррията заминава твърде бързо. Всъщност, не знам дали часовника би бил по-издръжлив. Дават, че издържат дни с включен GPS, но това дали означава непрекъснато позициониране, или нещо друго, не знам.

П.П. Може би Stratos 3 ми допада най-много, както като дизайн, така и като функции, доколкото ги разбирам, след това Т-rеx, но той ми изглежда доста грубичък, GTR чисто субективно ми харесва най-малко, но пък е най-скъп, което може би означава по-добра функционалност.
Цитирай
#4

Май си за стратос 3 като те слушам.
Можеш да избереш и по фини настройки в самата "тренировка" и да изкара повече от 36 часа батерията на GPS
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)