Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защита на екрана на huawei mate 30 pro
#1

Здравейте, какво ще ме посъветвате да сложа на екрана mate 30 pro?  Извития му екран много протектори смених, още със слагането и вече има мехурчета. Предложете ми нещо хубаво за защита на екрана, защото много се надрасква като го използвам така без протектор.
Цитирай
Аксесоари
#2

За толкова извит екран, качествено фолио или стъклен с течно лепило което се пече на УВ лампа, всичко друго се отлепя.
Цитирай
#3

Аз слагам втори стъклен извит с течно UV лепило. Първия изкара около 6 месеца , втория започна да се разлепя по малко селед първия ....

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#4

(2021-04-15, 15:08:43)achodemo написа:  Аз слагам втори стъклен извит с течно UV лепило. Първия изкара около 6 месеца , втория започна да се разлепя по малко селед първия ....

Излиза че май най-добрия вариант е фолио  - хидрогел.
Аз не смея да махна фабричния на Mate 40 Pro и да правя каквито и да било експерименти - тези с черните ленти ги отписвам като вариант.
С LOCA glue пък може яко да прецака дисплея ако не се разлепи след счупване евентуално....
Това не ми харесва на Mate 30 Pro че няма фабрично фолио и още след отваряне е проблем да се търси решение, това се промени поне засега с Mate 40 Pro.

Успех на колегата и да сподели на какво се е спрял.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)