Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оригинално зарядно
#1

Здравейте,
Днес като слагах зарядното в контакта, беше моя грешка че имаше от тези малките раклонители , или по-скоро нещо като приставки, които дели контакта на 3 ,  във вформата на "Y" образно. Та в едното гнездо сложих адаптера на зарядното и като припатка, добре че не ме перна мен.... гледам отстрани на контакта стана черно, та погледнах вилката или както се казва там на даптера и двете металните, които трябва да са гладки са назъбиха или как да го опиша все едно като от електрожен има малки точици , като че да е леко разпробито, но трябва да се вледаш внимателно..... Та мисълта ми е, това играе ли някаква роля при безопасността а и най-вече гаранционно ще се покрие ли или да не си играя и да го оптисвам?

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако работи зарядното - оцеляло е, нищо му няма (безопасно е),ако не работи най вероятно е изгърмял предпазителя му или някой друг кондензатор. В този случай ако ти се занимава можеш да го оправиш, но си е играчка. Гаранция това не покрива. Иначе зарядни - от алито са по евтини ( за оригиналност не мога да кажа нищо), иначе оригинални - сервиза на хуауей или аз си пазарувам от edigital.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#3

Орегинални зарядни има в DC,това ако работи си карай с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)