Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTS 2 - мнения и отзиви
#1

Не открих такава тема, затова реших да създам.
От около седмица притежавам въпросния смарт часовник. Ето и моето мнение относно плюсовете и минусите на устройството:

Плюсове:
- дисплей - доста добър дисплей. Цветовете са наситени. Яркостта е на добро ниво. Вижда се добре на слънчева светлина;
- Sleep tracking - много добро впечатление ми направи. Отчита доста добре съня. Дори лека следобедна дрямка хваща. В сравнение с Феникс 5 на Гармин се справя доста по-добре;
- Множество спортове, част от които разпознава автоматично, което е супер;
- Изключително лек и удобен. Не се усеща на ръката;
- Готини AOD;

Минуси:
- определено като най-голям минус за мен е батерията - около 1 ден и половина. Това е при условие, че меренето на пулс и стрес е непрекъснато и AOD е включен от 9 до 22 часа. 
- Bluetooth връзката през нощта се разпада (не можеш да провеждаш разговори през часовника). Всяка сутрин трябва да го свързвам отново. Може проблема да е в телефона (Xiaomi Mi Note 10);
- Alexa - все още няма ъпдейт за нея..

В началото ползвах паралелно двете приложения Zepp i Notify for Amazfit. В последствие обаче ми направи впечатление, че в комбинация двете не се разбират добре - изчезват аларми и т.н. Изтрих Zepp и оставих само Notify, като си закупух Pro версията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aivanov99 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, за разпадащата се връзка през нощта отговаря една настройка на батерията свързана със сценарии.
Може би в търсачката ще излезе като Smart scenes. И вътре има Sleep mode (едно време имаше и Non-interactive mode) - махни отметката и повече няма да се случват разни неща докато спиш Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Asko6
Цитирай
#3

Благодаря. Ще трябва да потърся къде е, че в търсачката не излиза нищо.

[Изображение: c7af889439defed100e3f814fb3216ab.jpg]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#4

При мен е Settings - Battery - горе в дясно зъбно колело с настройки - и после най-долу Scenarios
Цитирай
#5

Явно при мен е по-различно:
[Изображение: a6312b62bb5f224a72bb49e8dedfbaaa.jpg]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#6

Мм трябва да го има това. Виж през security приложението дали няма повече настройки при батерията. Аз съм xiaomi.eu
Цитирай
#7

Здравей,

Би ли ми казал дали като цяло могат да се провеждат разговоти през часовника, защото на някои сайтова е посочено, че има микрофон.

Благодаря
Цитирай
#8

Как ги купувате тази часовници без едно ревю да видите?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)