Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с MI 10 T PRO
#1
Sad 

Здравейте. 

Първо да се извиня, ако темата не е за тук.

Имам 2 проблема с MI 10T PRO:

*Viber не иска да променя снимката ми Bu  Каквото и да задам не се променя . Седи си само онази, с която съм стартирала Вайбър след закупуване на устройството. Използвам 2 сим карти и съм с 2 Вайбъра. На стария ми телефон нямаше проблем с клонираните приложения. Опцията си я има зададена, не е приложение, което е свалено за да ги клонирам например.

*Телефонен Указател не работи добре  Bu  Като дам на слушалката да набирам излиза списъка с имената, а понякога само празно всичко. Ако има имена, като кликна на име, директно ме изхвърля. Ако дам на търсене, в момента, в който сложа курсора да потърся име, отново ме изхвърля до начален екран. Оправя се за кратко само след рестарт.

Ще се радвам, ако ми помогнете!
Благодаря много  Heart Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай със заводски настройки , ако не стане , виж някой да ти сложи eu rom .
Цитирай
#3

(2021-04-18, 19:07:11)gdgrozev написа:  Пробвай със заводски настройки , ако не стане , виж някой да ти сложи eu rom .

Какво е eu rom  Angel
Цитирай
#4

Така няма да се получи. Потърси някой който разбира около теб. За да го направи.
Цитирай
#5

rom–а не е точно манго, но понякога върти цигански номера Smile

Сега по-сериозно. Не е задължително да се сменя рома, при условие че на другите потребители със същият, тези приложения си работят ок
Важно е да се уточни -от самото начло ли се държат така приложенията или бъга се е появил в последващ момент
Ако е 2-рото, то в настройки - приложения-управления на приложения в частта памет да се почисти кеша и евентуално и всички данни.
А по -лесно е и 2-те да се деинсталират и инсталират начисто
Пс: и дайлера си го има в гугъл плея, може да пробвате първо само с него или пък с някой друг
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)