Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с настройките на екрана
#1

Здравейте, компания, имам нужда от помощ!

Имам таблет Lenovo Yoga 705L. Беше с Андроид 9 и вчера го обнових през системните настройки до Андроид 10.

Влязох в настройките на екрана за избор на цветова гама и без да искам затъмних екрана така, че нищо не се вижда  Rolleyes

При рестартиране с бутона екранът си остава тъмен.

Таблетът е на година и половина, работи отлично и никога не съм му инсталирал неофициални приложения и не си играл със системните настройки.

Трябва по някакъв начин да му върна нормалните настройки за яркост и цвят, без да виждам нищо на екрана.

Помогнете ми, моля!

За съжаление се оказа някаква системна грешка, не е от екрана, сега пробвам с фактори ресет от бутоните.
Цитирай
Аксесоари
#2

И какъв беше резултатът? Аз не можах да разбера, екранът напълно черен като изключен ли е?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#3

Въпросът на @Lupita е много резонен. Ако искаш да му върнеш фабричните настройки, използвай тази интернет страница: https://www.hardreset.info/

Другия вариант е да си намалил яркостта на дисплея. Случвало ми се е да го направя неволно. Наложи ми се да ползвам фенерче. Оправих го като от горния край на телефона свалих падащото меню и с плъзгача засилих подсветката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)