Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S9 или Redmi Note 8
#1

Здравейте,ползвам Redmi Note 8,купен е нов декември 2020.Предлагат ми да ми подарят Samsung S9,малко е ''поочукан'',не се чува когато ти говорят,явно е за ремонт на говорител,на спийкър се чува.Заслужава ли си смяната към днешна дата.На кой са по-добри снимките?И изобщо някакви мнения за разликата между телефоните.За Redmi-то знам доста,Samsung освен че е стар флагман не съм проучвал много и не съм ползвал телефон от марката.Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз не бих го сменил с тоя конкретен апарат на Самсунг.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на andreti013 за това мнение:
  • osil, oxuboxu
Цитирай
#3

Не се занимавай.
Има и още проблеми и се опитва да го шитне за РАБОТЕЩ телефон, дори и за телефон по-нисък клас.
Спести си главоболия, освен, ако ти е скучно, имаш излишни пари, нерви и най-вече време.

Ако ти е до друг телефон, продай този, сложи някой лев и си купи каквото си искаш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Не е такава ситуацията,човекът ми е близък роднина,подарили са му Samsung S21 и ще ми го даде безвъзмездно,моят телефон ще си остане за мен
[-] 1 потребител изказва благодарност на osil за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Амммм взимай тогава. Дават ли ти- дръж, бият ли те- бягай.

Продай ги и двата и си вземи друг по-новTongue
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • osil, oxuboxu
Цитирай
#6

Интересно мнение Smile.По-скоро въпросът е ще спечеля ли нещо от камерата(на моя не ми харесва че много размазва лицата при снимките),във времето кой повече ще изкара и някои други важни неща, ако пропускам.Ако не е по-добре другия няма да го взимам,или ще отиде за друг по-нуждаещ се евентуално и няма да го продавам с цел печалба
Цитирай
#7

Твърде многопластова ти е дилемата, вземай, тествай и решавай.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • osil
Цитирай
#8

Нали ти го дава човека?
Взимай и готово.
Цитирай
#9

(2021-04-18, 20:23:39)osil написа:  Интересно мнение Smile.По-скоро въпросът е ще спечеля ли нещо от камерата(на моя не ми харесва че много размазва лицата при снимките),във времето кой повече ще изкара и някои други важни неща, ако пропускам.Ако не е по-добре другия няма да го взимам,или ще отиде за друг по-нуждаещ се евентуално и няма да го продавам с цел печалба
S9 си остаря, та колко ще изкара повече не знам може ли да се каже.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • osil
Цитирай
#10

Модела S9 действително вече си е стар. Моя S9+ още си ми върши работа, а dev средата е доста добра. Наскоро портнаха и One UI 3.1, но за мен специално си е downgrade. Камерата на модела е доста добра, предвид възрастта си. Там обаче имаш променлива бледна, която може да не се справя толкова добре след време, като се има предвид, че телефона вече е ползван. Тоест, вероятно ще е по-добра от редмито, но не знам до колко ще оправдае очакванията ти.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

[-] 1 потребител изказва благодарност на MeltrumSpectrum за това мнение:
  • osil
Цитирай
#11

В къщи имаме и двата модела от темата,само че е плюс версията.За снимки и видео Samsung-а е много по-добре.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • osil
Цитирай
#12

Плюса като цяло е с много по-добра камера от чистата версия
Цитирай
#13

Няма голяма разлика в камерите, според мен при S9 и S9+, като изключим втората камера на + модела. Забравих да кажа в предния пост, че по принцип батерията е зле Big Grin

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)