Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефон Р 38
#1

Здравейте, закупих си от  wish телефон Р 38 с процецор МТК 6799 ROM: 256GB  RAM: 8 GB ,  инсталирам facebook и messenger след което не мога да инсталирам нищо друго. Дава ми ,че паметта е пълна, поставям sd карта но на нея не мога да инсталирам също, макар, че съм я задал като място за инсталиране. Може ли да се направи нещо и какво ако може ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с Лайт версията на Facebook да си освободиш място.

 
Цитирай
#3

Абсолютно същото е .
Цитирай
#4

При 256GB вътрешна памет,трябва да имаш място да инсталираш какви ли не приложения.Виж в настройки-съхранение колко ГБ ти са заети,колко с приложения и колко със снимки и клипове.От предварително инсталираните деинсталирай излишните приложения,като игри и други с голям обем,и виж пак дали ще е същото.Аз при 128 ГБ имам използвани 52 общо и приложения 17,8GB.
Цитирай
#5

Хм..при такъв зададен ресурс на устройството,ще видиш ГОЛЯМ зор,докато му напълниш рома!Нещо не е наред...провери му таг номера(серийния номер или технологичното име на устройството),може да си попаднал на реплика!Попадали са ми такива реплики на самсунг-неразличими на външен вид и функции,докато не сложих един "дроид-инфо".Веднага засече,че проца не е "снапдрагон" а някакво измислено МТК.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#6

Процесора е  МТК ето и снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Покажи колко ти е заетата памет.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

100% e реплика. 8 RAM, 256 ROM, а процесора на 5-6 години.

1916 
Цитирай
#9

Ето паметта


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Телефона ти е празен,според мен ще трябва да върнеш фабричните настройки.
Цитирай
#11

Връщах фабричните настройки пак е същото?
Цитирай
#12

Ако има гаранция,занеси го на сервиз,това не е нормално.А и от снимката която си качил се вижда андроид 9.1 а такъв няма,от 9 се минава на 10,явно си е реплика.
Цитирай
#13

Това е някаква измишльотина Smile Почти 100% ти давам гаранция,че ако опиташ да флашнеш някой различен ром или да правиш някакви модификации по този ром,това чудо умира веднагически(без надежда за събуждане).Обикновенно дори не са на андроид,онези жълтите магьосници ги пишат на джава и емулират андроид-среда Smile Ако имаш възможност,връщай го или се отърви от него.И избягвай някви супер-дупер-изгодни оферти Smile
Цитирай
#14

Към Wish малко трудно ще го върне (не казвам, че не е възможно, ама парите и усилията не знам дали ще си струват). Тия телефони вървят по 60-80 долара (куча марка).
Цитирай
#15

Потърсих да видя каква е тази марка,и ми излезна в базар бг един за 150 лв. какво да очакваш от него.Братовчед ми преди години го бяха излъгали да си вземе един cubot,ми той без да го ползваш се загряваше та чак пареше,и накрая се скапа.
Цитирай
#16

Телефона 100% е някой евтин и стар медиатек с 8GB Rom, 1GB Ram
+ Това, менюто за съхранение е на Android 5 Lollipop, нищо общо с Android 9

Пий една студена вода и ходи да си вземеш нормален телефон, няма какво друго да ти кажа...

За това не купувайте от Wish

https://youtu.be/OVjMfhcWReQ

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#17

P30Pro със сменяема батерия - мечта! Smile И с тези нарисувани камери... Като си помисли човек, че тези щайги някой ги проектира, произвежда, сглобява И продава!.. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#18

Не си купувайте тези телефони от wish. Те са пълен скам. Изобщо не отговарят на характеристиките описани в сайта. Проблемът при теб е ,че паметта на телефона ти не е 256gb както е описано в сайта а само 2gb и също така андроид версията ти не е android 9.1 (няма android 9.1 има само android 9) а е 6.0.
Виж това видео:
https://m.youtube.com/watch?v=q-Tq8M_j0UE&t=1833s
[-] 1 потребител изказва благодарност на денис николов за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)