Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Realme 7/8 Pro и предложения за алтернатива?
#26

Здравейте, искам да попитам нещо, преди малко включих няк'ва опция за Feedback като звъннах на *#800# и сега ми се появява кръгче при всяко едно докосване на екрана. Как да го махна?
Цитирай
Аксесоари
#27

От девелопърските настройки. Там го има това
Цитирай
#28

(2021-07-25, 14:13:11)vaso22 написа:  От девелопърските настройки. Там го има това

Да, вече го оправих. Все пак благодаря за отговора.
Цитирай
#29

Аз се чудя напоследък дали да не си продам моя Redmi Note 7 pro и да си купя Realme 7 pro. Какво ще кажете?
Цитирай
#30

Разликата ще е осезаема, това мога да кажа. Няма да имаш някои екстри, инфра ред, запис на разговори, без допълнителна програма. Радио също няма, но до ден днешен съм много доволен от реалми 7 про. Вчера ъпдейтнах до андроид 11 , не виждам бъгове за сега, без хард ресет.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#31

Направо на 8 про.
Камерата му е супер.
Цитирай
#32

(2021-07-27, 10:07:36)dgrozev1 написа:  Разликата ще е осезаема, това мога да кажа. Няма да имаш някои екстри, инфра ред, запис на разговори, без допълнителна програма. Радио също няма, но до ден днешен съм много доволен от реалми 7 про. Вчера ъпдейтнах до андроид 11 , не виждам бъгове за сега, без хард ресет.

(2021-07-27, 10:33:18)emzo написа:  Направо на 8 про.
Камерата му е супер.

Тези неща така или иначе не съм ги ползвал или съм го правил колкото да видя дали работят.

emzo, защо да избера 8 pro пред 7 pro? На втория ме блазни бързото зареждане.
Цитирай
#33

8 про, акцента е в камерата основно, ако си маняк на снимането задължително 8 про, иначе не си заслужава. Бързото зарядно и при 8 про ще ти е достатъчно мисля.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#34

Да, сравних ги във GSMarena, камерата, малко по-тънък и дреболии. При 8 pro обаче има два черни цвята, което е ок. Иначе цената е същата. Вие от къде сте купували вашите?
Цитирай
#35

Аз от технополис, мисля че няколко пъти бяха на промоция.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#36

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101678

Вече не го ползвам, но за времето, докато беше в мен, нямах забележки.
Цитирай
#37

Благодаря за ревюто.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)