Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

True Phone Dialer, проблем с фабричната слушалка
#1

Здравейте, инсталирах приложението True Phone, което да замени фабрично инсталираната слушалка, но когато ми звъни някой — звъни от две места. И когато вдигна от True Phone и започна да говоря, другата слушалка продължава да звъни. Доста странно и неприятно, при положение, че съм дал всякакви забрани на фабрично инсталираната без това горе ограденото, понеже не е активно. Някакви идеи? ?
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, пробвай да посочиш/избереш в настройките на приложенията по подразбиране: за телефон - True Phone Dialer.
Цитирай
#3

(2021-05-05, 09:02:13)rossenboy написа:  Колега, пробвай да посочиш/избереш в настройките на приложенията по подразбиране: за телефон - True Phone Dialer.

Не знам дали това имаш предвид, но ако е това - не е активно 


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Не е това.

Отиваш в настройки, приложения, управление на приложенията, после горе вдясно трите точки, приложения по подразбиране:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Благодаря, колега, стана!
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexxx72 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#6

Здравейте!Тази сутрин си закупих приложението на цена 32.99 лв.Излезе ми съобщение,че покупката е направена успешно и в сметката ми излезе,но приложението не се промени,рекламите все така си изкачат.От настройки съм му дал всички разрешения,освен автостартиране. Някой с мнения по това?Благодаря предварително.

Направил съм грешка правописна на цената - 21.99лв.е.
Цитирай
#7

В настройки-най от долу някъде пише-Относно,маркирай,трябва да пише версия без реклами,пробвай,по надолу,рестартиране на приложението,успех.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#8

Пробвах както ми каза излиза всичко,само без -версия  без реклами,рестартирам,но същото
Цитирай
#9

Казваш че в настройките пак пише За да се отървете от рекламите натиснете тук.Като го маркираш какво ти излиза,да не би да има нещо да се попълва Промо код,който да ти и пратен на имийла.Защото аз не съм го купувал,ползвам кракната версия която е про.Като вариант за проба,рестартирай телефона,ако не се смени с про версия,изтрий от настройки приложения,данните на приложението,ако пак не става,пиши им,в самото приложение в настройките му има раздел съобщаване за грешка,да съдействат.

Huawei P30
Цитирай
#10

Преди да го закупя , в настройки и кликвам - за да се отървете от рекламите и ми излизаха опции за закупуване.Аз избрах тази,дето е завинаги от 21.99лв.и като че ли имаше нещо с промо код,но не съм правил нищо.Само потвърдих плащането.Излезе ми съобщение,че покупката е успешна и след малко ми излезе към фактурата.И толкова,рекламите си остават.Сега като вляза в настройки ,излиза ми пак за да се отървете от рекламите,но като кликна,не се отварят вече опциите със закупуването.Щото явно съм го закупил.Така си мисля.Телефона съм го рестартирам много пъти и нищо.Опитах се да им пиша,но нещо не се получава.

Незнам,ако го деинсталирате и наново инсталирам,какво ще се получи.
Цитирай
#11

Опитай. Нищо няма да се случи с приложението след деинсталацията му, защото то се връзва към акаунта ти, а не към устройството, с които си в момента.

 
Цитирай
#12

Трябва да може да се пише,излиза поле.Аз имам други приложения,които са купени от мен,и при деинсталиране няма проблем да го инсталирам на ново,и пак си е платена версия,така че ако не успееш да им пишеш,можеш да го преинсталираш.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#13

Изчистих данните на приложението и като че ли се получи.Само че всички настройки,които съм правил изчезнаха и се върнаха първоначалните.Но това да е,да се задържи без реклами.Благодаря за помощта!!!

Изчистих данните на приложението и като че ли се получи.Само че всички настройки,които съм правил изчезнаха и се върнаха първоначалните.Но това да е,да се задържи без реклами.Благодаря за помощта!!!
Цитирай
#14

На мен ми се е случвало някое приложение да не работи правилно,само изчистването на кеша не помага,но при изчистване на данните,заработва,ще трябва на ново да се настройва,но без това не може. Smile

Huawei P30
Цитирай
#15

Да,благодаря весело посрещане на Коледа!!!
Цитирай
#16

Весела Коледа Storstark

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)