Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OPPO REALME 8 PRO (Мение)
#1

Здравейте , предстой ми смяна на телефона , за сега съм се насочил към този модел - OPPO REALME 8 PRO , така като е 2021г.  и характеристики са му добри (според мен) . Бих желал да прочета вашите мнения ,а някой ако случайно се е сдобил с него да си каже и личните впечеления . Също така предложения в този диапазон на цена , може да предложите и по-добри телефони .

Благодаря предварително !  Angry Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих казал Poco F3.
https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPh...one2=10758

SD720 никога не бих взел, разликата в цената в GSMarena не е голяма. Не знам в действителност каква е.

Друг вариант е и Poco X3 Pro.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#3

(2021-04-27, 16:37:54)Bocko0610 написа:  Здравейте , предстой ми смяна на телефона , за сега съм се насочил към този модел - OPPO REALME 8 PRO , така като е 2021г.  и характеристики са му добри (според мен) . Бих желал да прочета вашите мнения ,а някой ако случайно се е сдобил с него да си каже и личните впечеления...
Мнения на реални потребители за устройството може да погледнеш Тук

 
Цитирай
#4

Мисля, че Poco X3 Pro се вмъква в този бюджет, а той е с най-добрият процесор за тази цена.
Цитирай
#5

Благодаря ви, предвид всички коментари със сигурност няма да бъде този. Или poco 3, или нз, до сега не съм бил с iPhone , препоръчват ми също да дам още малко, но да си взема.. Но досега все адройд съм ползвал...
Цитирай
#6

(2021-04-29, 00:10:07)Bocko0610 написа:  Благодаря ви, предвид всички коментари със сигурност няма да бъде този. Или poco 3, или нз, до сега не съм бил с iPhone , препоръчват ми също да дам още малко, но да си взема.. Но досега все адройд съм ползвал...

Прегледах и в Amazon.de коментарите има и доста недоволни !
Външно изглежда много добре а вътре ....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

(2021-04-27, 16:37:54)Bocko0610 написа:  Здравейте , предстой ми смяна на телефона , за сега съм се насочил към този модел - OPPO REALME 8 PRO ...

OPPO и Realme са два различни бранда, произвеждащи телефони.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)