Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много странно загряване , лагване и падане на батерията
#1

Привет!
Моето LG V30 от 2 дена не мога да го позная.
Лагване, бавене, яко загряване и много бързо падане на батерията.
Даже и из менюто лагва, както и в нета.
Нещо повече-при гледане на видео в youtube го сваля често автоматично на 240p и пак лагва и го дава забавено?
Изтрих кеша, рестартирах-нищо.
Включих в опции за разработчици хардуерното ускорение-нищо.
Отказвам да повярвам , че това са му възможностите-преди това летеше и нямаше нито един от тия проблеми.
Вече почвам да си мисля за вирус, колкото и да звучи смешно!
Цитирай
Аксесоари
#2

Копачка на биткойни.

Storstark
Цитирай
#3

Какво?
Цитирай
#4

Сканерай с Аваст за вирус.С тази програма https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US можеш да засечеш коя програма се свързва през интернет,ако има нещо подозрително,можеш да го деинсталираш.Може да провериш в настройки-потребителски акаунти-Google,дали всичко се синхронизира,да не е зациклило нещо и да се опитва да се синхронизира.
Цитирай
#5

Изтрий последните инсталирани приложения едно по едно докато се намери причинителя за всичко .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Тъй , реших го.
Не знам дали има връзка с това ,че V30-ката е американска версия, но се оказа някакво странно приложение , дето даже не помня да съм слагал-Discover Bar на Google !
Тъй като вече се чудих какво да правя, реших да влезна в меню "Батерия" и там забелязах веднага проблема-това приложение, като ми изписа и нещо шокиращо-45% хаби батерията!
Моментално го деинсталирах, изтрих и кеша, рестарт и се оправи пак-батерията вече държи, телефонът пак си стана студен, няма никакви лагове и забавяния, както и в youtube си гледам спокойно и 4k съдържание.
Мисля да го рутна и да му махна бая неща, че да стане по-стабилен ,ама ще видя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)