Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android GPS фиксиран
#1

Искам да разпространя думата, защото GPSът ми рядко работи от месеци, но накрая го поправих и не видях това решение никъде онлайн. Когато пътувах далеч от дома, се получи. Всеки път, когато стартирах навигация от дома си, независимо от състоянието на връзката ми, тя винаги казваше „опциите за маршрута не са налични в офлайн режим“. Накрая събрах 2 и 2 заедно и изтрих / деактивирах офлайн картите. Сега всичко работи чудесно! Имам LG, а съпругата ми има Motorola; и двамата имахме един и същ проблем / решение. Надявам се това да помогне.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-04-29, 09:58:51)ByronViggo написа:  Искам да разпространя думата, защото GPSът ми рядко работи от месеци, но накрая го поправих и не видях това решение никъде онлайн. Когато пътувах далеч от дома, се получи. Всеки път, когато стартирах навигация от дома си, независимо от състоянието на връзката ми, тя винаги казваше „опциите за маршрута не са налични в офлайн режим“. Накрая събрах 2 и 2 заедно и изтрих / деактивирах оф SHAREit лайн картите. Сега всичко работи чудесно! Имам LG, а съпругата ми има Motorola; и двамата имахме един и същ проблем / решение. Надявам се това да помогне.


isssue got solved!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)