Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лед известия - Note 9 pro
#1

Здравейте колеги,
някой с подобен телефон да сподели наблюдения при него как е, че нямам известията с лед въпреки, че са включени от настройките - известия с лед за зареждане и за нотификация от различни източници. 
Опитах със заводски настройки но без успех, иначе телефона е нов на 3 месеца но нямам спомен дали работеха когато го взех.
Фирма на тел. е последният 12.0.04 при закупуването мисля беше с 12.0.01

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. У дома имаме три 3бр. Note 9 Pro. И на трите бройки излизат LED нотификациите винаги. Пробвано е на Месинджър и Вайбър. Скоро смених на моя рома. Сложих индонезийски 12.0.5,  рекавъри и рут, другите две бройии са с 12.0.2 EEA ром. И пак нямам проблем с LED нотификациите. Ако нямаш спомен, може да е техн. проблем, например - най-простото нещо светодиода да е дефектен. Мисля, че телефонът имаше някакво сервизно меню, където принудително може да се активира светодиода и доста други работи.

П.П. Виж този клип

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай
#3

Здравейте,
Влязох в сервизното меню и пуснах теста но дава някакви грешки и толкова.
Ще го водя на лекар докато си е гаранционен.

Благодаря за съдействието.
Цитирай
#4

И моите лед известия ги няма ..явно нещо софтуерно е проблема

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#5

Не съм сигурен дали е софтуера, сега намерих клипче дето съм снимал тел когато го взех нов и там е със старият фирм и въобще не светят никакви диоди.
Тези дни го карам на сервиз пък да видим.
Цитирай
#6

Какво стана с лед известията? По едно време и при мен изчезнаха докато не реших да почистя там дупчиците. Оказа се, че са се набили мъхчета от джобовете ми. След щателно изчеткване всичко светна както трябва Big Grin

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Ами стана като мина през сервиза го оправиха, оказа се механичен проблем нямам идея какво точно се визира но така пишеше в протокола.
Неприятна история но за това е гаранцията в крайна сметка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)