Анкета: Ще се ваксинирате ли, и ако да, с коя ваксина? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
BioNTech и Pfizer
25.00%
10
25.00%
CureVac -В процес на разработване
0%
0
0%
AstraZeneca
12.50%
5
12.50%
Johnson & Johnson/Janssen Pharmaceuticals
0%
0
0%
Sanofi-GSK - В процес на разработване
0%
0
0%
Moderna
5.00%
2
5.00%
Не
45.00%
18
45.00%
Не съм решил
12.50%
5
12.50%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще се ваксинирате ли, и ако да, с коя ваксина?
#26

Ще изчакам до утре породи причината -ако може още нещо да се вметне,надявам се че няма да има много сърдити!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Аксесоари
#27

(2021-04-30, 20:53:45)Compare написа:  Не съм го вметнал, направих я на бързо.
Искаше ми се още да вметна в Анкетата но май не може да се редактира .Ако може да се редактира ,напиши как?

Пиши на някой модератор да добави отговор "Не", на мен би ми било интересно да видя колко хора не биха се ваксинирали.
Аз засега също не смятам да го правя, може би по-нататък. Твърде много разностранна информация се насъбра за съществуващите ваксини и затова смятам да пропусна на този етап.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
#28

(2021-04-30, 21:23:29)Harbinger написа:  Ама хораааа, тая ваксина ви гарантира точно едно НИЩО. С 10 ваксини пак може да ви повтори, а няма доказателства все още дали ще го изкарате по-леко. Пак може да си разнасяте вируса и да заразите куп народ. Как може да сте толкова наивни, като дори и самите производители не знаят със сигурност нито за странични ефекти, нито до каква степен ви помага ваксината. И пак да попитам... като дойде някой щам, за който ваксината ви не помага, тогава какво се случва? Боц, боц отново, а?
Доказателства има много, но антиваксърите сте така - и сто научни доклада да ви се покажат, ще кажете, че са фейк, по-достоверно е, че леля Гинче от съседния вход имала една втора братовчедка, която имала позната, която казала, че ваксините не действат. Само за справка може да погледнете Израел и как там вече се върнаха към нормалния живот, след като ваксинираха голяма част от населението.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
#29

(2021-04-30, 21:23:44)jhoro написа:  Не!

Други въпроси … имате ли?

Имаме-защо неовцете , кото няма да блеете с нас, опитните зайчета, пречите на нормалния , свободен, прекрасен и демократичен свят?
Защо рушите света ни, фашисти такива?
Затвор за вас!

Между другото нищо чудно след някой друг месец и това да се чува от всяка медия, а по улиците фанатизирани и напълно изкукали ваксинирани да развяват знамена със "СМЪРТ НА АНТИВАКСЪРИТЕ!".
Трудно е да не си от стадото, винаго е било така.
#30

Опция "Не' е добавена в анкетата.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
#31

(2021-04-30, 22:25:10)ganchev написа:  Опция "Не' е добавена в анкетата.

Предлагам, ако е възможно да се добави и отговор - "Вече се ваксинирах"

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
#32

(2021-04-30, 22:13:54)whitehart написа:  Доказателства има много, но антиваксърите сте така - и сто научни доклада да ви се покажат, ще кажете, че са фейк, по-достоверно е, че леля Гинче от съседния вход имала една втора братовчедка, която имала позната, която казала, че ваксините не действат. Само за справка може да погледнете Израел и как там вече се върнаха към нормалния живот, след като ваксинираха голяма част от населението.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Ами не един или двама познавам ЛИЧНО, които се ваксинираха и го изкараха повторно не по-леко. Баща ми е единият даже. Казвам ти живея в място, където мерките се спазват, всичко е затворено, що не е хранителни магазини и май фризьорските салони. Желаещи за ваксини има и хората се ваксинират от месеци, а бройките на заразените растат все повече и повече, в момента са най-много от как има обявена пандемия. В магазините, превозните средства, а много хора и по улиците, ходят с маски. 
Впрочем къде са научните доклади, че ваксините предпазват от повторно заразяване или поне по-леко такова, като още са в тестов период? 
Къде е доказателството, че като си ваксиниран пазиш другите? /жокер - не ги пазиш изобщо, можеш да си разнасяш заразата, както всички други хора/
Не коментира какво става, ако се заразиш с щам, за който ваксината ти не действа? 
Не коментира защо съм антиваксар /без да знаеш дали съм такъв/, само защото съм против тия ваксини точно, но имам всички други по имунизационен календар?
Ако съм млад и здрав /какъвто съм в действителност/, за какво да се ваксинирам?

Промит ти е мозъкът, бягай да се лекуваш. И по малко телевизия и фейсбук няма да ти навредят.
#33

Началника ми е дал добра имунна система, благодарение на която в болница ходя само на високосна година на кожен лекар, че си имам едно кожно заболяване, което се появява от време на време. Ако е рекъл (началника) утре да пукна, и ваксиниран с всички ваксини да съм, има хиляди други причини по които мога да пукна.
Според мен тези ваксини ще станат като антигрипните, ще се бият всяка година.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#34

На този етап не бих се ваксинирал.
#35

Добавил съм и отговор "Не съм решил".

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#36

Ако ми гарантират безпрепятствено преминаване на границите, без PCR тест - ще се ваксинирам.

Иначе - не, поне засега не.
#37

Да с Пфайзер на 12-ти май.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#38

Напълно ваксиниран с Астра зенека: отидох първия ден още на зелените коридори. Имаше малко втрисане 24 часа след първата доза. И ръката ме болеше. След втората нищо.

И един апел: ОТИВАЙТЕ ДА СЕ ВАКСИНИРАТЕ! Само така ще свърши тази глупост и ще се върнем към нормалния начин на живот!
#39

Времето ще покаже кой е прав. Аз вярвам на науката и на мои приятели лекари. Вие си вярвайте в каквото искате. Ще стане ясно...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
#40

Да, с Moderna.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
#41

(2021-05-01, 07:16:01)vlaf написа:  Добавил съм и отговор "Не съм решил".
Благодаря Smile Wink
(2021-05-01, 07:47:59)emzo написа:  Ако ми гарантират безпрепятствено преминаване на границите, без PCR тест - ще се ваксинирам.

Иначе - не, поне засега не.

За сега до колкото съм информиран за почети всяка държава е различно.
Предполагам ще се отпуснат мерките за хора с тоя паспорт за ваксините.
-Ще може по свободно да се пътува в страната и извън страната.
-Ще може да се ходи и по ресторанти и на фризьор .... по свободно.
-Ще може да се ходи и на контролен преглед в болниците .
-Вероятноста да ме хване много тежък Covid 19 ще се намали след ваксинациите .
Написаните няколко реда по горе се отнасят конкретно за Австрия ,в България седят нещата малко по по друг начин по хлабаво бих казал от разговори с приятелчета.
Със сигурност има и още проблемчета който ме подтикват да се ваксинирам ,както и да не се ваксинирам ,просто в момента не се сещам!

Не бих се ваксинирал поради няколко причини ,който и съфорумници изброиха :
Въздействието след ваксината не е ясно до какви симптоми може да те доведе, какви други болести може да отключи.
Някак си ми липсва сигурност след ваксината!
Предполагам без да искам да засягам някой друг съфорумник , за хубаво или лошо ще минем всички по пътя на ваксинираните за COVID 19 с ваксина ХХХ.
Въпрос на време.

и аз искам много с Модерна да ме боцнат но не ми я предоставят ,само BioNTech и Pfizer за сега!
Но част от обкражението ми са с BioNTech и Pfizer и имат малки проблемчета в началото температура,чувстват се некомфортно ... докато с модерна нещата са доста по подобри.

(2021-05-01, 08:32:42)Steve написа:  Да, с Moderna.

Някакви лоши симптоми имали от 1-2-ро боцване ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#42

2ри ден след първа доза на Pfizer. Само лека болка в рамото. Само при допир. Нищо друго. Преди години като се ваксинирах за хепатит В имунния отговор на ваксината беше доста силен. Топли студени вълни. Чувство на отпадналост. Лека температура. С тази ваксина нищо. Но тя все пак е РНК а не утилизиран вирион

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#43

Сложи и руската "Спутник-V",че ми е любопитно какво ще се изпише и за нея.Лично аз ще чакам спутника или ще скокна до сръбско да се боцна,но ако я вкарат в сертификата.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
#44

(2021-05-01, 09:38:54)bigbizo написа:  Сложи и руската "Спутник-V",че ми е любопитно какво ще се изпише и за нея.Лично аз ще чакам спутника или ще скокна до сръбско да се боцна,но ако я вкарат в сертификата.

Ако не ми се налагаше да пътувам нямаше да сложа нищо но няма как. Иначе си прав. Бих сложил руската ако я имаше ама.... цък

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#45

В никакъв случай!
Опасните са ваксинираните!

Doogee S30
#46

(2021-05-01, 10:14:09)guitman написа:  В никакъв случай!
Опасните са ваксинираните!

А срещу 5Же как се предпазваш?  С жълт потник или шапка с фолио? ? Сега шегата на страна. Най големия бич на модерното общество е невежеството и предразсъдъците

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#47

(2021-05-01, 10:14:09)guitman написа:  В никакъв случай!
Опасните са ваксинираните!
С какво точно са опасни?

 
#48

Още не съм, дали заради липсата на достатъчно информация за резултат и странични ефекти в продължение на времето, дали заради изключително натовареното ми ежедневие и малкото моменти, в които да мисля за това.
За момента нито съм тръгнал да критикувам/ нападам ваксиниралите се, нито тези, които още не са, като съвета ми е да не се обръща АНКЕТАТА в нападки едни към други, за да не последва темата пътя на много други теми, в които присъстват твърде агресивни коментари.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#49

(2021-05-01, 08:37:54)Compare написа:  Благодаря Smile Wink

За сега до колкото съм информиран за почети всяка държава е различно.
Предполагам ще се отпуснат мерките за хора с тоя паспорт за ваксините.
-Ще може по свободно да се пътува в страната и извън страната.
-Ще може да се ходи и по ресторанти и на фризьор .... по свободно.
-Ще може да се ходи и на контролен преглед в болниците .
-Вероятноста да ме хване много тежък Covid 19 ще се намали след ваксинациите .
Написаните няколко реда по горе се отнасят конкретно за Австрия ,в България седят нещата малко по по друг начин по хлабаво бих казал от разговори с приятелчета.
Със сигурност има и още проблемчета който ме подтикват да се ваксинирам ,както и да не се ваксинирам ,просто в момента не се сещам!

Не бих се ваксинирал поради няколко причини ,който и съфорумници изброиха :
Въздействието след ваксината не е ясно до какви симптоми може да те доведе, какви други болести може да отключи.
Някак си ми липсва сигурност след ваксината!
Предполагам без да искам да засягам някой друг съфорумник , за хубаво или лошо ще минем всички по пътя на ваксинираните за COVID 19 с ваксина ХХХ.
Въпрос на време.

и аз искам много с Модерна да ме боцнат но не ми я предоставят ,само BioNTech и Pfizer за сега!
Но част от обкражението ми са с BioNTech и Pfizer и имат малки проблемчета в началото температура,чувстват се некомфортно ... докато с модерна нещата са доста по подобри.


Някакви лоши симптоми имали от 1-2-ро боцване ?
С две дози Модерна съм. Само след първата имах 37.2 температура на втория ден. Сега във вторник си сложих и втората, абсолютно никакви странични ефекти, свеж като репичка. Но при всеки е различно, един колега след втора доза Модерна два дни беше на парцал - висока температура, главоболие, умора. Според организма е...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
#50

Аз затова не знам каква е тая мания за тия ваксини, като пак може да се разболееш и пак е възможно да си разнасяш вируса. Нито пазиш близките си, нито нищо. 
Като дойде щам, за който ваксините не действат, какво правим? 
Не, сериозно - обръщам се към всички ваксинирани. С каква цел го направихте? От чисто любопитство питам. Само без "връщане към нормалния живот", моля ви.
За пореден път ще кажа - живея в място, където откак има ваксинация и се наблюдава стриктно спазване на мерките, няма никаква полза. Напротив - влошава се положението все повече и повече. Изобщо не виждам никаква надежда мерките да отслабнат скоро време, а бройката на заразените расте. 
На изпитите в университета сме с маски през цялото време. От разпределянето по местата до края на самия изпит - абе около 2 часа. Клавиатурите са покрити с найлони, не питайте как се работи с това нещо. Дезинфектанти има навсякъде в унито.
Всички в магазините и превозните средства, а доста и на улицата, са с маски. Предполагам една голяма част са и ваксинирани от тях. Резултат - никакъв или по-точно негативен.
А, да и маските трябва да са от скъпарските /FFp2/ в превозните средства, на другите места може и с медицински.

И към по-ограничено мислещите. Хората имат различни причини да не се ваксинират. Аз споменах моите многократно. Това не ме прави нито антиваксар, нито маниак на тема 5G и чипиране. Спрете да си показвате простотията и невежеството към хората с различно мнение от вашето!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)