Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit bip u не се закача
#1

Привет колеги, дайте асистенция.
Часовника се свързваше до днес с zepp и mi fit. Днес твърдо отказва. Вижда се на блутута, но при опит за връзка пише binding  и рестартира. Правих фактори ресет, махах приложения, сменях акаунти пробвах на друг телефон и не и не. Някой някаква идея, акъл?

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се търси през блутуут.
Изтрий го като блутуут устройство от настройките на телефона. Същото така unpair от ми фит и зепп. На часовника след ресет трябва да има опция за свързване, например QR код
Цитирай
#3

Благодаря ти за бързото включване, но не се закача...явно някаква актуализация не е минала като хората. Сега се мъча да ъпдейт на фирмуера. Единствено notification for amazfit  има някаква комуникация с часовника. Още малко ще го мъча и утре го връщам. Почват настина здраво да ме дразнят xiaomi. Второ устройство мъртво при ъпдейт.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#4

В какво състояние е часовника?
С икона за свързване или си показва час и дата?
Ресет има ли в менюто?

How to pair my Amazfit Bip U?

       1. Long press the right button to power on watch, the QR code will be displayed on the screen after start-up. 
2. Turn on Bluetooth on your mobile phone. 
3. Install and open the Zepp app on your mobile phone, create an account and login. 
4. Select watch with QR code to pair. 
5. Pairing messages will be received on both the mobile phone and the watch
6. Tap to confirm the connection.
Цитирай
#5

В девствено състояние. На кода виси. Ресетвах го 100 пъти. От време на време променя изгледа с съобщение за незавършен ъпдейт.... С notification имам връзка ,тегли актуализации, но отказва да стартира актуализация. От доволното четене разбирам,че xiaomi са идиоти. Език и шрифт на часовника могат да доведат до брикване.... при стоков уред. Още малко ще се нервирам и ако не стане утре си е при продавача. Бангията не изкара и 3 месеца.

П.с.
Днес се чудих на един gtr. Е няма да си го причиня.
Mi fit не го вижда въобще, като и zepp, само notification го вижда, мак адрес, батерия, крачки, сърце. Но отказва да го актуализира. Изчистих всичкия кеш и какво ли още не. Пермишъните съм разрешил всички. Няма такава щуротия бъгава.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#6

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...=104632589
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, milstan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)