Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-доброто офлайн GPS приложение?
#1

Google Maps е чудесен, стига да имате удобна връзка за данни, но тъй като повечето от моите GPS нужди се появяват далеч извън обхвата на клетъчна кула или WiFi мрежа, налице ли е добро офлайн приложение за карти?

Знам, че са направили стъпки напред с Google Maps, където можете да кеширате предварително области и имам R-карти, които ви позволяват да запазите всяка област, която сте гледали преди, но не намерих нищо толкова добро като Ovi -Карти, които имах на моя Nokia 5800 Xpress Music преди почти четири години. Това ми позволи предварително да изтегля актуализирани пакети от карти за цели държави (и някои континенти) с едно кликване - безплатно!

И така, има ли нещо такова в Android?

Маршрутизацията и навигацията не са толкова притеснителни, всичко, което наистина искамappvalley tutuapp tweakbox
, е точна, предварително заредена, мащабируема, офлайн карта, която ще каже „вие сте тук“. Способността да маркирам интересни точки за мен би била бонус.
Цитирай
Аксесоари
#2

Тествай приложението Here maps. Добро и точно е.

 
Цитирай
#3

Пробвай Here maps. Добра е и е безплатна. Можеш да си теглиш карти направо от приложението
Цитирай
#4

Maps.me ползвам аз и съм много доволен!
Цитирай
#5

За мен най-добрата си остава iGO.
Можеш да си я настройваш по твой вкус, много синове има и други благинки за нея. Поддържа Mapchanger може да ползваш успоредно с карти на Here и Tomtom. Синтезирана реч и т.н.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)