Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Logicom Tab1050 4 Go
#1

Здравейте! Наскоро ми попадна това таблетче, внос от Франция, но с проблем. Получих го с напълно изтощена батерия и след като го заредих блокираше на android логото. Прерових Google за начин да реша проблема и попаднах на 1-2 страници, в които се обяснява, че е необходимо флашване с заводски rom. Имаше линкове към 2 таква (официален и неофициален). Изтеглих ги, флашнах таблета с официалният, но след флашването тъч-а се изгуби. Надявам се да можете да ми дадете някакви насоки как да подходя в дадената ситуация. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо не пробваш с неофициалния. Иначе ако си го купил/намерил развален може да си е бил със счупен тъч и затова да са се отървали от него...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Опитах с неофициалният и не пожела да го "качи" програмата за флашване. Иначе официалният си го качва всеки път без проблеми. Взех го от познати (абсолютно съм сигурен, че не ме лъжат)  и е гарантирано,че тъча е работил. Просто таблета е стоял повече от година изтощен. Четох, че забиването на андроид логото е често явление при тоя таблет. За префлаш ползвам PhoenixSuit.
Цитирай
#4

По-добре изпозлвай LiveSuit и този ROM тествай:

https://www.4shared.com/zip/RUMyJm3ace/M...30729.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Stirlitz
Цитирай
#5

Благодаря за препоръката. Не можах да сваля от прикаченият линк, но като разгледах обстойно, се оказа, че това е същият ром дето ползвах.
Цитирай
#6

Ей тази тема чета от 2014 година, разгледай ако искаш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)