Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройки на звука и еквалайзера
#1

Някой по компетентет има ли как мога от настройките в приложения да си нулирам аудиото на тела защото като слушам музика през слушалки на Bluetooth или на кабел ги увеличавам но към края последните 3 деления не ги отчитаи да увеличавам и да не звукът не е така силен както беше преди нищо не съм пипъл просто един ден си пускам музика и започна да звучи тихо и немога да се разцепя на любимите си песни невъзнамерявам да давам фабрични защото съм си инсталирал Google Play

Просто го няма оният ряз на звука така както при P20 Pro нищо че там е със Dolby Atmos и при 40 ката го има но се намали усезателно ползвам слушалки AKG Y50 BT със Samsung note 20 Ultra също звучаха силно и Samsung note 8 там само ги пробвах само на моя са тихи искам да махна всички ограничения и защити за щадене на слуха преди като ги увеличавах чак ги усещах как вибрираха на главата ми
Цитирай
Аксесоари
#2

Включи опция за програмисти като отвориш настройки-за телефона и на номер на версия "почукаш"7 пъти,после я търсиш в раздела актуализации към края.И включи тази опция,мисля че ще се оправи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Нищо не се промени
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)