Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо набиране при xiaomi miui 12
#1

Здравейте, смених телефона на xiaomi redmi note 10 с miui 12, на предишните си телефони винаги съм използвал иконка с бързо набиране на началния екран, но когато поставих на този такава просто ми отваря контакта, а не набира директно. Възможно ли е да се промени и да набира директно ?
Цитирай
Аксесоари
#2

@dobata08,
Не съм убеден доколко ще зависи от версията, скрийншота е от 12.0.1
Ако се отиде в телефонния указател и се отвори даден контакт, горе в дясно трите точки, после кликване върху "Сложи на Хоум скрийн", като това трябва да е последвано от възможностите на снимката по-долу.
Ако се укаже директно набиране, то след кликване върху контакта на Хоум скрийна, той веднага бива набран.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Задържаш някъде екрана и се появява това и действаш :
   
   

Storstark
Цитирай
#4

(2021-05-09, 19:18:12)Monipeev написа:  @dobata08,
Не съм убеден доколко ще зависи от версията, скрийншота е от 12.0.1
Ако се отиде в телефонния указател и се отвори даден контакт, горе в дясно трите точки, после кликване върху "Сложи на Хоум скрийн", като това трябва да е последвано от възможностите на снимката по-долу.
Ако се укаже директно набиране, то след кликване върху контакта на Хоум скрийна, той веднага бива набран.
С 12.0.1.0 е, но проблемът е, че последната опция където те пита дали да е пряк път към контакта или директно да набира не излиза. Направо си ми прави шорткът към контакта и като го натисна ми отваря пак самия контакт. Възможно ли е с по-новите версии да са го премахнали?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)