Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20 bluetooth проблем
#1

Здравейте, имам Huawei watch GT2 и bluetooth слушалка Plantronics, съответно и двете устройства са свързани с телефона. Когато някой ми звънне, часовникът индикира, а слушалката звъни и от което вдигна, от него говоря. Проблемът идва когато аз набирам, а именно: в началото когато набирах автоматично звукът се пренасочваше в слушалката, а сега трябва всеки път да избирам на кое устройство ще говоря, което е проблем докато шофирам. Bu Та има ли начин да се избере едното устройство по подразбиране. Дано не съм ви омотал с обяснения...  Bu

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-05-11, 06:50:03)k.cicelkov написа:  ...

Привет!
Няма ли опция да "забраниш" само аудиото през часовника?  Аз например за Galaxy Buds Live имам опция calls, която може да се включва/изключва (през телефона). Намира се в настройките на Bluetooth на телефона. Но не знам как е при Huawei GT2. Пробвай и кажи.

Ето скрийншот.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Има опция и съм я забранил, но пак не ме прехвърля към слушалката, а трябва аз да избирам през кое да мине звукът. И това се случва само когато аз набирам... Когато ми звънят и си вдигна от слушалката нямам грижи, минава си през нея...

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#4

Хм, в такъв случай сигурно е някаква настройка на часовника.
Цитирай
#5

Рестартирах, рових настройки, връщах фабрични, на фабричните фабрични връщах и т.н. Сега се оправи, уж, пак има някакви бъгове, но май часовникът е виновен. Скоро може и да си замине Smile Благодаря на отзовалите се.

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#6

При мен на ноут 10ката си избираше както си искаше устройство и по едно време без нищо да правя, започна да ги приоретизира. В колата освен радиото, ползвам и слушалки на моменти. Ако слушалките са включени, тръгва през тях, ако не тръгва през колата.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#7

Малко е смотано това, телефони за по една шапка пари, а да не може да приоритизираш кое, как и откъде. Ама за момента се оправи, нямам точна идея как, но работи... Дано с някой от следващите ъпдейти се оправи.

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#8

(2021-05-14, 06:15:17)k.cicelkov написа:  Малко е смотано това, телефони за по една шапка пари, а да не може да приоритизираш кое, как и откъде. Ама за момента се оправи, нямам точна идея как, но работи... Дано с някой от следващите ъпдейти се оправи.

Хрумна ми, че може да се измисли нещо с Bixby Routines, може и това да се пробва.
Цитирай
#9

Виж, за това не се бях сетил. Ползвам ги и работят много добре, като ми остане малко време ще се поровя. Благодаря за идеята  Big Grin

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)