Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунг Календар
#1

В календара на Самсунг има един бъг, че вместо събота и неделя да са оцветени - защото са почивни дни, на практика оцветени са петък и събота, което няма никакъв смисъл. Не разбирам защо така са решили, нито намирам начин да го оправя. Някой да знае решение на този малък, козметичен, но иначе дразнещ проблем ?
   

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е бъг, влез в настройките на календара и си задай първи ден на седмицата Smile
Явно при теб е настроено на неделя, има го в опциите.
Цитирай
#3

Бъг е. Първи ден от седмицата ми е зададен понеделник (то се вижда и на картинката кой ден е най-отляво де).
Проблема не е само при мен. 
Жена ми е със самсунг - същата работа - с друг телефон и друг профил.
   

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#4

И при мен е така.
Въпреки че, настройките бяха на локално, след промяната на първият ден от седмицата (понеделник), нищо не се промени.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Странно, съжалявам, че не помогнах. При мен преди време беше така и като го промених на понеделник си стана и оттогава всичко е ок.
Цитирай
#6

(2021-05-14, 17:51:59)Sv3TL10 написа:  Странно, съжалявам, че не помогнах. При мен преди време беше така и като го промених на понеделник си стана и оттогава всичко е ок.

Може ли да кажеш с каква тема си ? Мисля, че със смяна на темата - това може и да се оправи, обаче не знам в коя е фикснато.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#7

Със стандартната съм.
Цитирай
#8

Каквото и да променям по настройките - няма оправия.
Смяна на език, локализация, махане на самсунг акаунт, дневен/нощен режим - все тая.
Може ли някой при когото цветовете на събота и неделя са оцветени да сложи един скийншот ?
   

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#9

На служебният телефон излиза правилно оцветен - само неделята е в червено, всичко други дни в черно. Телефонът е Samsung J6 One UI 2. Настройките съм ги правил, когато получих телефона, т.е преди 2-3 години. [Изображение: 50c0f8c0e29f3349de75bc5f69f8eeb8.jpg]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#10
Photo 

При мен неделята е в червено:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Всички настройки са ми по подразбиране:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#12

Само неделя ми е в червено. Нищо не съм пипал по настройки в календара.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#13

(2021-05-15, 10:33:11)vladi1 написа:  Само неделя ми е в червено. Нищо не съм пипал по настройки в календара.

И аз съм така, със заводски настройки на календара съм.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#14

И всичко това благодарение на Android 11...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)