Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с USB порт (S10+)
#1

Здравейте! Имам проблем с порта за зареждане. Всичко преди беше наред, докато изведнъж при включване в компютър спря да засича че е свързано устройство. След това ми спря fast charging, а сега от 1-2 месеца ми стои непрекъснато moisture detected грешката, която изобщо не ми дава да зареждам телефона, освен безжично. Откъде и за колко бих могъл да си сменя usb порта?
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам това да стане в оторизирани сервизи Bulgram или Сръчко.

 
Цитирай
#3

А някаква представа колко горе-долу ще ми излезе имате ли?
Цитирай
#4

(2021-05-15, 21:48:21)naruto993 написа:  А някаква представа колко горе-долу ще ми излезе имате ли?

Дано да се съгласят да ти презапоят порта, защото е на самата дънна платка, а те имат навика да сменяват цялата платка...
Цитирай
#5

В булграм ми казаха, че сменяли цялата платка, тоест 790 лв, което е безумно. Ще търся място, където могат да сменят само порта.
Цитирай
#6

Виж да нямаш боклук в порта. Аз имах проблеми при зареждане, като се мърдаше или не хващаше или прекъсваше! Пказа се, че беше се натрупали влакна и пречеха да щракне буксата! Имаше и грешка за влага, тъй като се задържаше, ако бях на влажни помещения или в дъжд.

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на h3rrfl1ck за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#7

Подкрепям горното мнение. Хвани една тънка игла например и разчопли упорито, но внимателно вътре. Чистил съм доста портове и отвътре излиза цял пуловер вълна, въпреки, че на пръв поглед изглежда чисто. Набива се много стабилно, явно при всяко вкарване на кабела.
Цитирай
#8

Аз ползвах клечка за зъби, дървото няма да нарани нищо Wink

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)