Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 10 т pro или mi 10
#1

Чета гледам и се чидя кои от тези телефони да си купя гледам че са на сходни цени и лошото е че и в двата има неща който ми харесват и такива който нехаресвам

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми освен да кажеш, какво не харесваш, за да знаем, какво да ти предложим.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Като цяло единия е ипс дисплеи а другия с олед на единия пръстовия отпечатък е на самия дисплеи което ми допада а на другия отстрани кадето незнам доколко е удобно предполагам че е до свикване..... Не ми е ясно при xiaomi какво е това Т като цяло.... Просто ми е любопитно кои е по добрия от впечатления на хора ползващи марката....

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Xiaomi Mi 10 си е флагман, а T версиите са с флагмански характеристики, но не са флагмани.
Xiaomi Mi 10 е OLED, 4780mAh и това са основните разлики, а за пръстовия можеш да бъдеш сигурен, че е по-бавен от хардуерния отстрани.
Xiaomi Mi 10T Pro е с ips, 5000mAh.
Това са основните разлики, флагмана е Mi 10.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • nenasit4o
Цитирай
#5

Благодаря за отговора.

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Друг в този клас е OnePlus 8T, по-скоро на тази цена и Motorola G100.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Привет, за да не отварям нова тема ще задам въпроса си тук. В момента съм Mix 2s и се чудя дали да го сменям с Mi 10T. Там е работата, че освен слабата батерия нямам други забележки към Mix-a. Ще има ли смисъл замяната ?
Цитирай
#8

Смени според мен, твоя е с Android 8, нали от там е тръгнал, Snapdragon 845, камерата не е по-добра, няма стерео звук, а батерията е 3400mAh.
Xiaomi Mi 10T е с Android 10, Snapdragon 865, стерео звук, 5000mAh батерия.
Но по-добре вземи Xiaomi Mi 10T Pro, защото камерата му е по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Вчера поръчах прото утре ще е тук благодаря.

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Аз бях с Mi MIX2 и го смених с MI10T Pro. Не съжалявам изобщо - по-добра батерия, много по-добра камера.
Няма обаче запис на разговор, ако не се смени рома с xiaomi.eu или някакъв друг от регион, поддържащ функцията и размера е по-голям.
Но за мен смяната си заслужава.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#11

Благодаря Ви. hazART, доколко камерата на MI10Tpro e по-добра? Гледах някъде, че основно видеото е по-добро, което много не ме вълнува. А разликата в цената е 150 лв. Ако снимките имат значителна разлика може и да си струва...
Цитирай
#12

(2021-05-21, 20:12:29)siebel написа:  Аз бях с Mi MIX2 и го смених с MI10T Pro. Не съжалявам изобщо - по-добра батерия, много по-добра камера.
Няма обаче запис на разговор, ако не се смени рома с xiaomi.eu или някакъв друг от регион, поддържащ функцията и размера е по-голям.
Но за мен смяната си заслужава.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Това със смяната на Рома маи сваля гаранцията но не съм сигурен трябва да прочета Wink

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)